Marantz SR8015 resiveris tinklinis namų kino stiprintuvas 8K, Bluetooth ir WiFi, Multiroom Heos,USB, DTS-X, galingumas 13 x 180W

 • Sena kaina: 3,699.00 €
 • 2,997.00 €

„Marantz“ jau seniai nustatė AV stiprintuvų, derinančių namų kino meistriškumą ir muzikaliausią garsą, standartą, o „SR8015“ perkelia šią galimybę į precedento neturintį lygį. Patirkite stulbinantį garso kokybės poveikį, nes tai yra tiesiog svaiginantis jėgų, nuostabių detalių ir sensacingo gylio derinys. Šis pavyzdinis AV stiprintuvas žymi „Marantz“ konstrukcijos kokybės viršūnę su centriniu toroidiniu transformatoriumi, varine danga ir simetriška monolitine konstrukcija. Mėgaukitės išskirtiniu vaizdo įrašų našumu, naudodamiesi naujausiomis HDMI technologijomis, tokiomis kaip 8K / 60Hz pralaidumas arba didinimas, įvairiais HDR formato palaikymais, įskaitant HDR10, HDR10 +, „Dolby Vision“, hibridinę loginę gamą (HLG) ir „Dynamic HDR“, taip pat naujausiais žaidimais tokios technologijos kaip 4K / 120Hz pralaidumas, kintamas atnaujinimo dažnis (VRR) ir automatinis žemo latentinio režimo režimas (ALLM).

 • Našumas, galia ir jungiamumas, kad atitiktumėte jūsų garso pasirinkimą: Pristatykite meistrišką 205 W kanalą, kad patirtumėte puikias pramogas.
 • 8K / 60Hz ir 4K / 120Hz perdavimo palaikymas kiekvienam pramogų poreikiui: Naudodamiesi naujausiomis HDMI palaikymo technologijomis, mėgaukitės 8K kokybės vaizdo įrašais iš savo 8K šaltinio įrenginių arba naudodamiesi 8K padidinimu iš „Full HD“ arba 4K šaltinių.
 • Turi pačius pažangiausius trijų matmenų garso formatus: „Dolby Atmos“, „Dolby Atmos“ aukščio virtualizacijos technologijas, „DTS: X“ ir „DTS Virtual“: „X“, patobulintą „IMAX“ ir „Auro-3D“ apdorojimą, kad būtų galima klausytis visų mėgstamų garso stilių. .
 • „DTS: X® Pro“ palaikymas: „DTS: X Pro“ gali apdoroti iki 13 kanalų, atnešti klausytojams pažangiausias DTS technologijas (galimas būsimas programinės įrangos naujinys).
 • Patobulintas garso grąžinimo kanalo (eARC) HDMI palaikymas: per pagrindinę HDMI išvestį prijunkite savo televizorių prie „eARC HDMI“ palaikymo, kad būtų galima naudoti nesuspaustus ir objekto pagrįstus garso formatus, tokius kaip „Dolby Atmos“ ir „DTS: X“, tiesiai iš intelektualiosios TV programos į AV stiprintuvą.
 • Didžiausia namų kino technologija: palaikymas naujausių HDR formatų, įskaitant HDR10, HDR10 +, HLG, „Dolby Vision“, 4: 4: 4 spalvų skiriamąją gebą ir BT.2020, taip pat „Dynamic HDR“ suteikia išskirtinę vaizdo kokybę - ryškumą, aiškumą ir kontrastą. .
 • Išplėstinės žaidimų specifikacijos: Su 4K / 120Hz pralaidumu, kintamu atnaujinimo dažniu (VRR), automatiniu mažo latentinio režimo (ALLM) ir greito kadro perdavimu (QFT) - patirkite žaidimų jaudulį nuostabiu vaizdavimu ir mažesniu vėlavimu.
 • Didelės raiškos garso signalo patvirtinto garso transliacija: atkurkite iki 24 bitų / 192 kHz, belaidžius ALAC, FLAC ir WAV failus, taip pat DSD 2,8MHz ir 5,6MHz takelius, ir mėgaukitės savo muzika tiksliai taip, kaip numatė atlikėjas. - Išskirtiniai komponentai padidina „Marantz“ garsinį parašą: „Marantz“ patentuotos HDAM plokštės, dabartinio grįžtamojo ryšio schemos, AKM AK4458 32 bitų D ​​/ A keitikliai ir hibridinis PLL laikrodžio virpėjimo reduktorius sukuria išsamesnį, dinamišką garsą.
 • Beveik neriboti muzikos šaltiniai: srautas iš tokių muzikos paslaugų kaip „Spotify Free“ ir „Premium“, „Amazon Music HD“, „Tidal“ ir daugiau, arba srautas tiesiogiai iš išmaniųjų įrenginių naudojant „AirPlay 2“ ar „Bluetooth“
 • Funkcijos, įmontuota „HEOS“ ir nemokama „HEOS“ programa: jūsų skaitmeninės muzikos srautinio perdavimo, daugiabučių garso ir balso valdymo mygtukas visuose jūsų namuose.
 • Palaiko visus jūsų mėgstamiausius balso pagalbininkus: naudodamiesi SR8015, naudokite savo balsą tiesiog norėdami valdyti norimą balso padėjėją, pavyzdžiui, „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri“.

Žymos: stiprintuvas, onkyo namu kino stiprintuvas, onkyo stiprintuvas, garso stiprintuvas, nad, marantz, denon, yamaha, musical fidelity, stereo stiprintuvas, integruotas stiprintuvas, tinklinis garso stiprintuvas, onkyo stiprintuvas.

Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės