Grąžinimas

Kaip galima grąžinti prekes ir susigrąžinti pinigus?

Įsigijus prekių mūsų elektroninėje parduotuvėje, galite per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti įsigytų prekių, jeigu:
  • gavote ne tą prekę, kurią užsisakėte;
  • gavote nekokybišką prekę;
  • kitais įstatymo numatytais atvejais.

Ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pranešimo apie prekės atsisakymą pateikimo dienos ir prekės sugrąžinimo mums, grąžinsime visą sumokėtą sumą (banko pavedimo mokestis ar kitų mokėjimo platformų kaip PayPal komisinis mokestis už pavedimą negražinamas) . Prekės grąžinimo išlaidas tokiu atveju apmoka pirkėjas. Kokybiškos prekės, parduotos mūsų elektroninėje parduotuvėje, gali būti grąžinamos tik per teisės aktuose nurodytą terminą, laikantis nurodytų reikalavimų.

Grąžinama prekė turi atitikti šiuos kriterijus:

  • grąžinant prekę, turi būti išsaugota ir pateikta sąskaita-faktūra arba kasos kvitas patvirtinanti prekės įsigijimą;
  • prekė turi būti originalioje, nesugadintoje pakuotėje ir su visomis dalimis, buvusiomis komplekte, su priedais, aksesuarais, laidais ir t.t;
  • prekė privalo būti kokybiška: be mechaninių ir matomų pažeidimų, matomų naudojimo požymių, nenaudota, nesugadinta, tebeturinti prekinę išvaizdą.

Nekokybiškų prekių grąžinimas:

Jei, nusipirkę prekę, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 darbo dienų nuo pristatymo dienos. Šiuo atveju nekokybiška prekė yra nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba pirkėjui yra grąžinami pinigai.

Daiktas, kurį grąžinate, turi būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Daiktui nesant pilnai sukomplektuotam ir tinkamai supakuotam, daiktas grąžinimui nepriimamas.

Pinigų grąžinimo sąlygos:

Jūsų gražinamos prekės pristatomos į sandėlį, kuriame mūsų darbuotojai įvertina, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinimo datos.