Pioneer VSX-934 Namų kino resiveris 7x165 Watt ,Dolby Atmos, dts:X, 4K Ultra HD, video scaler, 4 HDMI ports, HDCP 2.2, hi-res audio playback, dual band WiFi & Bluetooth.

  • Sena kaina: 649.00 €
  • 489.00 €

Pasinerkite Dolby Atmos ®“ arba „DTS: X“ 3D erdvinį garsą , arba vis tiek galite mėgautis panašiu efektu „Dolby Atmos Height Virtualizer *“ ir „DTS Virtual“: X * net ir be aukščio arba erdvinio garsiakalbio. Su „Ultra HD“, „HDR10“, „HLG“ ir „Dolby Vision ™“, kurios palaiko HDCP 2.2, VSX-934 siūlo visam gyvenimui panašius vaizdus. Jūs galite transliuoti dainas iš įvairių šaltinių per "Wi-Fi", "Bluetooth" ® , "DTS Žaisk internetas, SONOS sistema ir" Apple AirPlay "2 *. Kiti akcentai apima „Powered Zone 2“ funkciją su specialiu DAC, asmeninio nustatymo mygtukais ir 2 HDMI išėjimais.

„DOLBY ATMOS“ / „DOLBY SURROUND UPMIXING“

„VSX-934“ yra suderinamas su naujausios kino garso platformos „Dolby Atmos ®“ 3.1.2ch konfigūracija Galite atkurti objekto orientuotą garsą lygiais, kreiviais judesiais arba realistiniais trijų dimensijų judėjimo viršutiniais garsiakalbiais. Kiti garso kodekai, tokie kaip PCM ir DSD, gali būti sujungti su „Dolby Surround“, kad galėtumėte mėgautis 3D erdviniu garsu.

DTS: X / DTS NEURAL: X UPMIXING

DTS: X - tai naujos kartos garso kodekas iš „DTS“, kuris suteikia galimybę naudoti objektais pagrįstą garsą, kad būtų galima įterpti naujus ir interaktyvius garso įrašus. Kadangi DTS: X gali automatiškai pritaikyti garsą prie esamų kanalų ir garsiakalbių sistemos, specialaus garsiakalbio išdėstymo nereikia. Patirkite įspūdingą garsą, turintį neįtikėtinai turtingą ir gyvybingą garsą. Kiti garso kodekai, tokie kaip PCM ir DSD, gali būti sujungiami naudojant DTS Neural: X, kad galėtumėte mėgautis 3D erdviniu garsu.

„DOLBY ATMOS“ AUKŠČIO VIRTUALIZACIJA *

Kai žaidžiate bet kokį „Dolby“ formatą, „Dolby Atmos“ aukščio virtualizatorius leidžia įgyti daugiau klausymosi patirties, sukuria virtualų erdvinio ir aukščio efektą iš tradicinių garsiakalbių išdėstymo be papildomų erdvinio ar aukščio garsiakalbių. * Funkcija prieinama su būsimu programinės įrangos atnaujinimu

„DTS VIRTUAL“: X

Naudodami „DTS Virtual“: „X“ galite mėgautis trimatiu įdubiu garsu, panašiu į DTS: X, nereikalaujant aukščio ar galinių garsiakalbių. Technologija palaiko 2–7,1,4 kanalų įvesties šaltinį, skirtą pristatyti 2–5,1 arba net 7,1 kanalo garsiakalbių išdėstymą. DTS Virtual: X dirba su visais DTS kodekais, įskaitant DTS: X. * Funkcija prieinama su būsimu programinės įrangos atnaujinimu

PARUOŠTA „NEXT GENERATION VIDEO STANDARD“

„VSX-934“ palaiko perdavimą HDR10, HLG („Hybrid Log-Gamma“) ir „Dolby Vision“ signalams. Prijungę suderinamą šaltinio įrenginį, galėsite mėgautis šiais naujausiais vaizdo standartais suderinamame ekrane. Be to, visi „HDMI“ terminalai palaiko 4K (60p / 4: 4: 4/24 bitų), „Wide Color Gamut“ (BT.2020) ir „HDCP 2.2“. mėgautis aukščiausios kokybės turiniu, pvz., 4K vaizdo įrašais su skaitmenine kopijavimo apsauga.

MCACC AUTOMATINIO KAMBARIO DERINIMAS

Sukurkite optimalią akustinę aplinką su Pioneer MCACC (Multi-Channel Acoustic Calibration System), sukurta profesionalių įrašų studijų patirtimi. Naudojant pasirinktinį mikrofoną, sistema automatiškai kompensuoja garsiakalbio dydžio, lygio ir atstumo skirtumus ir išlygina atsaką.DIRBA SU SONOS

 

Sujungę „VSX-934“ su „Sonos Connect“, galite paleisti bet kurį muzikos ar garso šaltinį „Sonos“ programoje. VSX-934 galite grupuoti su kitais „Sonos“ įrenginiais tinkle arba naudoti jį savarankiškai. AV imtuvas automatiškai įsijungs ir įjungs įvestį, kai tik grojate muziką savo „Sonos“ programoje.

„POWERED ZONE 2“ SU SPECIALIU DAC

Naudojant maitinimo funkciją, VSX-934 gali tiesiogiai valdyti garsiakalbius kitame kambaryje, nereikalaujant atskiro stiprintuvo. Be to, skirta 2 zonos DAC leidžia klausytis visų skaitmeninių garso šaltinių.

B ZONOS IŠVESTIS BELAIDĖMS AUSINĖMS

„VSX-534“ yra su „B“ zonos garso išvesties gnybtais, kurie praplečia pagrindinės zonos garsą, prijungdami belaidę ausinių stotelę. Galite klausytis garsą, grojančią gyvenamojoje patalpoje, belaidėmis ausinėmis.

INTEGRUOTA „BLUETOOTH“ BELAIDĖ TECHNOLOGIJA

Stream dainos iš suderinamų prietaisų su built-in Bluetooth ® "Wireless Technology (ver. 4.2 + LE). VSX-534 yra A2DP / AVRCP profiliai, palaikomi SBC / AAC kodekai. Paspaudus „Bluetooth“ mygtuką priekiniame skydelyje, galite tiesiogiai paleisti „BT“ funkciją, net jei įrenginys veikia budėjimo režimu.


Kanalai: 7
Amplifikacijos tipas: tiesioginė energija
160 W / ch (6 omai, 1 kHz, THD 10%, 1ch varomas)
135 W / ch (6 omai, 1 kHz, THD 1,0%, 1ch varomas)
"Dolby Atmos ® ," Dolby Surround "Upmixer
DTS: X ® , DTS Neural: X ® Upmixer
„Reflex Optimizer“
„Dolby Atmos“ aukščio virtualizatorius *
„DTS Virtual“: X
„Dolby ® TrueHD“, „Dolby Digital Plus“
„DTS-HD Master Audio“, DTS-HD aukštos raiškos garsas, DTS 96/24, DTS-ES, DTS-HD Express
DSD diskas (SACD) atkūrimas per HDMI (2,8 MHz / 2ch, 5,1 kanalas)
Skaitmeninis Quad-Core 32 bitų DSP (Cirrus Logic)
384 kHz / 32 bitų D ​​/ A konversija su AK4438 (AKM)
Garso grąžinimo kanalas (ARC) HDMI
MCACC automatinio kambario derinimas 
• Fazės valdymas 
• Subwoofer EQ
Išplėstinis garso retriveris (2ch)
Išplėstiniai „Surround“ režimai 
• Klasikinė, Unplugged, Pramogos, Drama, Išplėstinė Stereo, Išplėstinė Mono, Priekinis scenos vaizdas


„APPLE AIRPLAY 2“

„Apple AirPlay 2 *“ leidžia jums lengvai persiųsti muziką ar podcast'us į garsiakalbius savo namuose, naudodamiesi bet kuriuo „Apple“ įrenginiu arba klausdami „Siri“, ir visa tai lieka tobulame sinchronizavime. * Funkcija prieinama su būsimu programinės įrangos atnaujinimu

Susijusios prekės

Žymos: Namų kino resyveriai, Pioneer garso aparatūra, Pineer resyveriai, garso aparatūra internetu

Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės