Denon HOME 250 bevielės namų garso sistemos kolonėlė Wi-Fi, Bluetooth bei AirPlay 2 #Nemokamas pristatymas

 • Sena kaina: 499.00 €
 • 399.00 €

Denon Home 250 – naujosios Home serijos vidutinio dydžio bevielė kolonėlė, kuri ne tik užpildys garsu vidutinio dydžio patalpas, tačiau ir stebins savo funkcionalumu. Integruota „HEOS“ technologija šiai kolonėlei suteikia bevielės namų garso sistemos (multi-room) funkcionalumą bei beribes muzikos transliavimo galimybes iš pačių populiariausių muzikos transliavimo platformų. Spotify, Deezer, Tidal, TuneIn, Amazon Music HD, Apple Music bei daugybė kitų. Išskirtinis bei inovatyvus kolonėlių dizainas taip pat prideda Denon Home 250 kolonėlėms žavesio, kurį paprastai galėsite integruoti į įvairaus dizaino interjerus. Šios bevielės kolonėlės yra pagamintos iš patvarių bei ilgaamžių medžiagų, o kolonėlės korpusas yra aptrauktas audiniu, kuris yra atsparus ne tik drėgmei, tačiau ir nešvarumams. Būtent šios savybės užtikrina tai, jog šioms kolonėlėms tinkama vieta taps net ir virtuvė ar vonios kambarys.
Patogus muzikos transliavimas

Denon Home 250 bevielė kolonėlė turi integruotą HEOS technologiją, kuri ir suteikia patogų muzikos transliavimą. Spotify, Amazon Music HD, Apple Music, Tidal, Deezer, TuneIn ir dar daugiau. Žinoma, muziką į šią kolonėlę galima transliuoti ne tik Wi-Fi pagalba, tačiau ir „Bluetooth“ ar „AirPlay2“. Bevielė kolonėlė turi tris greitųjų parinkčių mygtukus, kurie leis išsaugoti mėgstamiausių radijo stočių informaciją bei įjungti minėtas stotis akimirksniu. Denon Home 250 taip pat turi integruotą ir USB lizdą bei AUX 3.5 mm įvestį. Šios jungtys suteiks galimybę prie kolonėlių prijungti USB laikmeną arba bet kokį analoginį garso šaltinį. Svarbu paminėti tai, jog prie kolonėlės prijungus išorinį garso šaltinį, tą patį garso turinį galima transliuoti ir į kitus įrenginius, kurie taip pat palaiko HEOS technologiją.

Aukštos raiškos garso formatų palaikymas bei bevielė namų garso sistema (multi-room)

Nuujoji Denon Home 250 bevielė kolonėlė taip pat palaiko ir aukštos raiškos garso formatus. FLAC, ALAC, WAV 192kHz-24-bit bei DSD 2.8 – 5.6 MHz. Šių garso formatų galima klausytis transliuojant muziką iš interneto arba naudojant USB laikmeną. Kaip jau buvo minėta anksčiau, Denon Home 250 turi integruotą HEOS technologiją, kuri užtikrina ne tik plačias bevielio muzikos transliavimo galimybes, tačiau ir suteikia bevielės namų garso sistemos (multi-room) funkcionalumą. Tai reiškia, jog yra galimybė įgarsinti visus namus nenaudojant papildomų laidų. Visi įrenginiai, kurie turi šią technologiją, gali būti poruojami tarpusavyje. Galimybės yra išties plačios. 

Bevielė namų kino sistema

Kaip ir kitos šios serijos kolonėlės, Denon Home 250 gali būti naudojamos kaip bevielės namų kino sistemos erdvinio garso kolonėlės. Ši galimybė atsiranda tuomet, kai dvi Home 250 bevielės kolonėlės yra jungiamos prie „Denon DHT-S716“ soundbar garso sistemos bei Denon DSW-1H bevielės žemų dažnių kolonėlės. Sujungus minėtus produktus į bendrą grupę, yra gaunama bevielė 5.1 namų kino sistema, kuri pasižymi ne tik puikia garso kokybę bet ir erdvinio garso formatų palaikymu. Turint dvi vienodas Denon Home 250 bevieles kolonėles, atsiranda galimybė sujungti jas į stereo porą. Ši funkcija suteiks galimybę mėgautis garsu, kuris primins stereo hi-fi sistemą.


 • Aukštų dažnių garsiakalbiai: 2 x 19mm 
 • Žemų / Vidurinių dažnių garsiakalbis: 2 x 100mm 
 •  Pasyvus žemų dažnių radiatorius: 1 x 133mm
 • Garso formatų palaikymas: MP3, WMA, FLAC, ALAC, DSD 
 • Integruotas USB lizdas 
 • Integruota 3.5mm AUX įvestis 
 • Integruota „HEOS“ technologija 
 • Wi-Fi, Bluetooth bei „AirPlay 2“ palaikymas 
 • Energijos suvartojimas: 26W 
 • Svoris: 3,7 kg 
 • Galimybė prijungti kolonėlę prie interneto tinklo LAN laidu 
 • 3 greitųjų parinkčių mygtukai 
 • Kolonėlės valdymas HEOS programėle 
 •  Spotify Connect palaikymas
 • Valdymo balsu platformų palaikymas: Google Assistant, Apple Siri, Amazon Alexa


Susijusios prekės

Žymos: stiprintuvas, onkyo namu kino stiprintuvas, onkyo stiprintuvas, garso stiprintuvas, nad, marantz, denon, yamaha, musical fidelity, stereo stiprintuvas, integruotas stiprintuvas, tinklinis garso stiprintuvas, onkyo stiprintuvas.

Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės