Nuolatinis tiesioginės pavaros variklis, užtikrinantis stabilų sukimąsi

1970 m. „Technics“ komercializavo pirmąjį pasaulyje tiesioginės pavaros grotuvą ir sistema užėmė pasaulį audra.Skirtingai nuo diržo pavaros ir kitų sistemų, tiesioginės pavaros sistemos sukasi variklį mažu greičiu ir tiesiogiai valdo plokštelę, taip suteikdamos daug privalumų, pvz., Beveik visiškai nesugedus S / N santykio dėl variklio vibracijos ir lėtėjimo mechanizmų, taip pat didelį patikimumą per ilgą laiką, nes nereikia keisti dalių.
2016 m. „Technics“ sukūrė dvigubo rotoriaus, paviršiaus nukreiptą, be apvado variklį su rotoriaus magnetais, esančiais abiejose pusėse, taip pašalindamas variklio sukimosi netikslumą, vadinamą „užkabinimu“, kuris buvo unikali problema. tiesioginės pavaros sistemos. Šis variklis buvo pritaikytas „SL-1200G“, kuris vėl atnešė didelį atsakymą hi-fi rinkoje. SL-1210GR paveldi tą patį dizaino filosofiją, kuriant naują rotoriaus, paviršiaus paviršiaus, be akytės tiesioginės pavaros variklį.

Nenutrūkstamos tiesioginės pavaros variklio koncepcija

Didelio tikslumo variklio valdymas idealiai sukimosi sąlygoms

Sukimosi valdymas, kuris patikrina ir ištaiso variklio tikslumą, naudoja naujausią variklio valdymo technologiją, sukurtą kuriant „Blu-ray“ diskų įrenginius, kaip ir SL-1200G. ROM sistemoje saugomos sinusinės bangos naudojamos pastoviam greičiui valdyti, o tai sukelia sklandesnį ir stabilesnį sukimąsi lyginant su paprastos sinusinės bangos generavimu naudojant išorinį ritę, kaip ir įprastoje SL-1200MK5. Be to, elektros grandinė buvo derinama taip, kad naujai sukurtas SL-1210GR variklis pasiektų maksimalų našumą. Pradinis sukimo momentas pasiekia 2,2 kg x cm tik su vienu rotoriumi. Toks pats paleidimo laikas - 0,7 s (esant 33 1/3 aps./min.), Kaip SL-1200G.

Aukšto tikslumo variklio valdymo koncepcija

Tvirtumas ir vibracijos slopinimo charakteristikos

Plokštelė pasižymi didelėmis standumo ir vibracijos slopinimo charakteristikomis, naudodama dviejų sluoksnių konstrukciją su nuleidžiančia guma, kuri taikoma visam aliuminio liejimo galiniam paviršiui, kad būtų išvengta nereikalingo rezonanso, kuris kitaip perduodamas į įrašą, taip sukuriant aiškų garsą. 
Siekiant padidinti inercijos masę ir sumažinti vibraciją, aliuminio liejimo dalis buvo optimizuota modeliuojant. 2,5 kg (įskaitant guminį kilimėlį), SL-1210GR plokštelė yra 0,8 kg sunkesnė nei ankstesnėje SL-1200MK5. Be to, užpakalinis plokštelės paviršius turi stiprinti šonkaulių, kad būtų pagerintas standumas. Padidinant kontaktinio paviršiaus plotą su nuleidžiančia guma pasiekiamos slopinimo charakteristikos, kurios yra daugiau nei du kartus didesnės nei SL-1200MK5.

Tvirtumo ir vibracijos slopinimo charakteristikų samprata1
Tvirtumo ir vibracijos slopinimo charakteristikų samprata2

„Tonearm“, pasiekiantis aukštą pradinio judesio jautrumą

„Tonearm“ seka įrašo sukimąsi ir leidžia tiksliai skaityti, o „Technics“ paveldėtas tonikas yra tradiciškai naudojamas statinis balansas universalus S formos tonas, naudojant aliuminio vamzdį, kurio tonas yra labai lengvas ir standus. vamzdis. 
Naudojant gofruotąją pakabos konstrukciją, tonearm guolio sekcijoje naudojamas supjaustytas korpusas, kuriame naudojami didelio tikslumo guoliai, kaip ir SL-1200G. Didelis pradinis judesio jautrumas, lygus 5 mg arba mažesnis, pasiekiamas rankiniu būdu surenkant ir pritaikant kvalifikuotiems japonų amatininkams. Tai leidžia tiksliai atsekti į įrašus išgraviruotus griovelius.
Be to, įeina vienas papildomo svorio tipas, o kasetę galima pakeisti įvairiomis kitomis kasetėmis, kad atitiktų muzikos žanrą ar jausmą. (Taikomas kasetės svoris, kai naudojamas papildomas svoris: 10 - 16,4 g (neįskaitant galvos korpuso)

„Tonearm“ grafikas, pasiekiantis aukštą pradinio judesio jautrumą

Aukštos kokybės terminalai garsui ir išvaizdai

Lėktuvas naudoja auksu padengtus fono gnybtus nuimamiems kabeliams, todėl galima pasirinkti daugybę kabelių. Taip pat metalo ekranavimo konstrukcijos naudojimas viduje sumažina išorinio triukšmo poveikį.

Garsų ir išvaizdos aukštos kokybės terminalų grafikas

Aukšto standumo korpusas ir didelio slopinimo silicio izoliatoriai, skirti sklandžiam garsui ir izoliacijai iš įvairių vibracijų

SL-1210GR užtikrina didelį standumą, naudojant kėbulą su dviejų sluoksnių konstrukcija, tvirtai sujungiančia BMC ir aliuminio liejimo korpusą. Dėl izoliatorių, palaikančių korpusą, kaip ir SL-1200G, SL-1210GR naudoja specialią silicio gumą, užtikrinančią aukštą vibracijos slopinimo charakteristikas ir ilgalaikį patikimumą. Horizontaliosios srities vibracijos sugeria armavimas su cilindriniais vamzdeliais, naudojant mikroceli polimerus. Paveldėję SL-1200G technologiją, izoliatoriai buvo derinami specialiai SL-1210GR.
Be to, izoliatorių montavimo skyriuje yra įrengtas vertikalus reguliavimo mechanizmas, naudojant varžtus. Tai pašalina griaustį, kuris atsiranda, kai grotuvas yra sumontuotas stelaže ar pan., Ir apsaugo nuo nepageidaujamos vibracijos. Be to, tikslus horizontalus plokštelės ir įrašymo paviršiaus reguliavimas sumažina sukimosi netikslumą dėl pasvirimo, taip užtikrinant stabilesnį įrašą.

Didelio standumo korpuso iliustracija ir didelio slopinimo silicio izoliatoriai, skirti sklandžiam garsui ir išskyrimui iš įvairių vibracijų

SL-1210GR 
tiesioginio važiavimo grotuvo sistema


Tipas
Tiesioginio pavaros rankinis grotuvas
Grotuvo greitis
33-1 / 3, 45 ir 78 r / min
Nustatykite diapazoną
± 8%, ± 16%
Sukimo momentas
2,2 kg cm
Sukūrimo charakteristikos
0,7 s. nuo sustabdymo iki 33-1 / 3 r / min
Wow and Flutter
0,025% WRMS
Rumble
78 dB (IEC 98A svertinis)
Lėktuvo plokštelė
Aliuminio 
skersmuo: 332 mm 
Svoris: apytiksl. 2,5 kg (5,51 lb) (įskaitant guminį lakštą)

Tonearm skyrius

Tipas
Visuotinis statinis balansas
Efektyvus ilgis
230 mm (9-1 / 16 ")
Perviršis
15 mm (19/32)
Stebėjimo klaidos kampas
2 ° 32 '(30 cm išorinio griovelio ribose) 
0 ° 32' ribose (30 cm vidinio griovelio)
Poslinkio kampas
22 °
Rankos aukščio reguliavimo diapazonas
0 - 6 mm
Stiliaus slėgio reguliavimo diapazonas
0 - 4 g (tiesioginis skaitymas)
Galvos korpuso svoris
Apytiksl. 7,6 g
Taikomas kasetės svorio intervalas
(be pagalbinio svorio) 
5,6 - 12,0 g 
14,3 - 20,7 g (įskaitant galvos gaubtą) 
(su pagalbiniu svoriu) 
10,0 - 16,4 g 
18,7 - 25,1 g (įskaitant galvos gaubtą)

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

Technics SL-1210GR patefonas, tiesioginė pavara, Nemokamas pristatymas

  • Gamintojas: Technics
  • Prekės kodas: SL-1210GR
  • Ar turime: 1
  • 1,699.00 €

Anksčiau peržiūrėtos prekės