Denon HEOS BAR sondbaras kartu su SUBWOOFER žemų dažnių kolonėle + 2 x HEOS 1 puikus bevielis namų kinas.

  • Kaina: 2,196.00 €

Denon HEOS BAR sondbaras kartu su  SUBWOOFER žemų dažnių kolonėle  + 2 x HEOS 1 puikus bevielis namų kinas  norintiems turėti  tobula garsą  ir sumanė technologiją be laidu ir valdyti  garso sistema iš telefono ar planšetės ,  klausytis muzikos   iš interneto radijo , Spotify , Bluetooth , USB , AirPlay  ir visa tai neapsikraunat  stiprintuvais , grotuvais ir laidais


Heos  Bar tv garso sistema , soundbaras 


Heos pristato naująjį Bar kuris pasižymi išskirtiniu našumu, bei be jokių pastangų padidina garso efektyvumą žiūrint televizorių, o atsižvelgus į muziką perkelia į visiškai kitokį lygį. Naudojant Heos technologija „built-in“ šis modelis turi ne tik sąvąją muzikos biblioteką, bet ir tiesiogiai iš telefono yra galimybė naudojant "Bluetooth", transliuoti per įvairias muzikos programas, Jūsų norimą muziką.
Heos Bar yra puikus televizoriaus garso pakaitalas, su šiuolaikiniais signalo apdorojimo, sprendimais, bei pilnas muzikos transliavimo šaltinių tokių kaip Tidal, Spotify, Deezer, Tunein. Šis Heos bar, tinka ekranams, kurie yra 50 colių dydžio ir gali būti dedamasant lentynos arba yra galimybė montuoti ant sienos. Naująjame Heos bar yra įmontuoti 9 garsiakalbiai kurie pilnai užpildys Jūsų kambarį, taip pat naujasis Bar skleidžia garsą 45 laipsnių kampu, tad iš visų pusių bus puikiai girdimas.
Vienas pagrindinių aspektų kuo naujasis Heos Bar yra pranašesnis už savąjį pirmtaką tai galimybė sudaryti 5.1 tikrąją namų kino sistemą pridėjus dar dvejas Heos kolonėles į galą. Ši galimybė leis vartotojui pasijausti lyg filmo epicentre.Šis bevielis žemų dažnių garsiakalbis suteikia gilų, galingą žemą garsą kiekvienam aukščiausios kokybės HEOS garso prietaisui.

Jis tinka bet kuriam kambariui ir veikia su bet kuriuo kolonėlių komplektu.

PADIDINK ŽEMĄ GARSĄ su HEOS SUBWOOFER

Sudrebinkite savo pasaulį kinu ir muzika - bevieliu būdu. HEOS žemų dažnių garsiakalbis suteikia seisminį žemą garsą. Galingos amplifikacijos ir optimizuotų garsiakalbių dėka jis veikia su visu HEOS asortimentu - nuo bet kurios HEOS kolonėlės iki HEOS Bar, HEOS AVR, HEOS Amp ir HEOS Link

Naujas bevielis Heos žemų dažnių garsiakalbis, kuris yra sukurtas, kad veiktų kartu su Heos AVR, Heos Link, bei Heos Amp. Dar galingesnis, švaresnis ir greitesnis žemų dažnių garsiakalbis puikiai leis įsijausti į filmą ir išgirsti specialiuosius efektus, kurie leis Jums pasijusti lyg kino salėje. Naujasis Heos Sub galės būti tiek vertikalioje, tiek horizontalioje pozicijoje. Naujas dizainas puikiai derantis namuose atitiks kiekvieno lūkesčius. Naujajame Heos Sub yra imontuoti 2 žemų dažnių garsiakalbiai, kuriuos apdoroja 2 D klasės stiprintuvai. Su Heos programėle galėsite puikiai jį valdyti, norint pridėti ar šiek tiek sumažinti garsumą pagal aplinką.

Controls & Indicators: Volume Up/Down (+, -), Mute,

Mute LED indicator

Product Finish: Black

Power Supply: 100 - 240 Volts AC, 50/60 Hz

Weight: 10.1 kg

Dimensions (H x W x D 404 x 171.5 x 438.4 mm

Vertical Placement)

www.denon.co.uk/heos

Wireless Connectivity: Works with standard 802.11a/b/g/n/ac networks

on 2.4GHz and 5GHz bands

Wired Connectivity: Single RJ-45 jack for connection to wired Ethernet

Package Contents: HEOS Subwoofer, Quick Start Guide, 3.5mm

setup cable, Power Cord, Ethernet cable,

Feet for horizontal setupKaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės