Televizija žmonėms, kurie nežiūri televizoriaus.

Tačiau tie, kurie prakaituoja, atsipalaiduoja, žiūri nuotraukas, nuolatos žiūri serialus, juokiasi, verkia, jaudinasi, džiaugiasi, mokosi, konkuruoja, transliuoja, žaidžia, stebisi - ir tiesiog mėgsta puikų dizainą bei aukščiausią kokybę. Jei We. padaryk tai, We. daryk teisingai.

Tai televizija, skirta tiems, kurie jaudinasi, džiaugiasi, mokosi, kovoja, transliuoja, žaidžia ir žavisi. Kad būtų pasiekta puiki pusiausvyra tarp aukštųjų technologijų ir lėtėjimo. Dėl naujos perspektyvos, kas jus iš tikrųjų varo. Tau. Naudojant naujausias technologijas, „Ultra HD LED Streaming“ televizorius ne tik žavi didžiuliu spalvų spektru ir nuostabiais didelio kontrasto vaizdais, bet ir neįtikėtinu gylio efektu - kad visos spalvos ir formos būtų puikūs bet kokiu kampu. Su 80 vatų muzikos išvestimi, HD LED srautinio perdavimo televizorius suteikia neprilygstamą garso patirtį. Naujasis "We. SEE“ sukurta pagal jūsų individualią savijautos programą ir visada puikiai atitinka tai, ko jums reikia: įkvėpimo, naujovių ar susikaupimo.

Srautinio turinio įvairovė. Visos pagrindinės transliacijos paslaugos vienu mygtuko paspaudimu. „Netflix“, „YouTube“, „Amazon Prime“, „Disney +“, „Rakuten 4K“, „Rai Play“, „ChiliTV“, „Freeview Play“ ir daug daugiau kiekviename „We. SEE“ Žr. Televizorių.

Itin aukšta raiška su naujausiu HDR. "We. by Loewe“ įkvepia itin plonu dizainu, nepakenkiant vaizdo kokybei. Maksimalus šviesumas iki 500 nitų. Puiki televizoriaus patirtis dėl UHD skiriamosios gebos ir visų HDR formatų.

Garso patirtis naudojant  Dolby Atmos . Kiekvienas "We. SEE“ turi iki 80 vatų priekinę garso sistemą ir 4 + 2 tvarkykles, užtikrinančias sodrų garsą. Akimirkoms, kurios roko.


   Rašyti atsiliepimą

   Pastaba: HTML nesiverčia!
       Blogas           Geras

   We.by LOEWE SEE 43 GREY LCD 4K 43" TV premium klasės vaizdo kokybės televizorius

   • Gamintojas: Loewe
   • Prekės kodas: SEE 43 GREY
   • Ar turime: 1
   • 1,199.00 €

   Anksčiau peržiūrėtos prekės