Marantz PM5005 integruoras stiprintuvas , galingumas 2x80W

  • Sena kaina: 330.00 €
  • 299.00 €

Marantz PM5005 integruoras stiprintuvas , galingumas 2x80W

Naujasis Marantz stipritnuvas laužo visas taisykles. Tai yra todėl, kad jis pirmasis savo klasėje siūlo grįžtamojo srovinio ryšio technologiją - funkciją, kuri paprastai diegiama tik į brangesnius modelius. Ši technologija aprūpina labai greitu ir tiksliu signalo valdymu, kas sukuria tobuliai subalansuotą stereo garsą bei itin atvirą ir tikslią garso sceną. Taip pat naujasis modelis buvo papildytas garsą gerinančiu diskrečiu schemų grandynu bei patobulintais komponentais. Papildomai, šių metų modelis atrodo stilingiau už savo pirmtaką dėka naujo rankenėlių dizaino. Ir viską papildo atnaujintas nuotolinio valdymo pultas bei naujos "low-power stand-by" ir "auto stand-by" funkcijos, kurios leis sumažinti energijos suvartojimą. Grįžtant prie stiprintuvo, PM5005 sukuria 40W galią esant 8 omų apkrovai ir 55W prie 4 omų. Priekinė panelė bei korpusas yra metalinis, kas užtikrina puikų tvirtumą. Taip pat yra integruotas Phono MM įėjimas, Source Direct funkcija. Be abejonės, PM5005 pakėlė kokybės kartelę pradinio lygio stiprintuvams.

A-B

A/B reiškia kolonėlių jungtis, skirtas vienu metu prijungti dvi poras kolonėlių poras. Gali veikti A ar B pora, taip pat ir A + B vienu metu.

Nekenkiantis aplinkai

Visi Marantz produktai turi aplinkos apsaugos logotipą. Šis logotipas pažymi ekologišką Marantz mąstymo būdą. Tai yra ne tik mažos įrenginių energijos sąnaudos budėjimo režime, bet ir gamybos procesai, gamtai nekenksmingų medžiagų naudojimas. Kiek tik yra įmanoma, daroma viskas, kad poveikis aplinkai būtų kuo mažesnis.

Pure / Source Direct / Audio EX(clusive)

"Pure / Source Direct / Audio EX" yra specialūs klausymosi režimai, suteikiantys signalui aukščiausią įmanomą tikslumą ir grynumą. Režimai gali būti naudojami atkuriant analoginį ir skaitmeninį garsą, dviejų kanalų ar daugiakanaliuose įėjimuose. Įjungus, signalas perduodamas pačiu tiesiausiu keliu, apeinant tonų ir boso reguliavimo grandynus, AV resiverio DSP, išjungiamas CD grotuvų tempo valdymas, skaitmeniniai ir/ ar vaizdo išėjimai. Naudojant mažiau funkcijų ir apdorojimo, signalas mažiau iškraipomas, išlieka artimesnis originalui.

Sistemos nuotolinio valdymo pultas

Nuotolinio valdymo pultas galintis valdyti stiprintuvą ar resiverį tai pat ir kitus prijungtus Marantz produktus.

Srovės grįžtamasis ryšys

Current Feedback (srovės grįžtamojo ryšio) stiprinimas yra gerai žinoma, Marantz sukurta grandyno technologija. Ši technologija, suteikdama platų pralaidumą ir didelio greičio atkūrimą, puikiai dera prie aukštų reikalavimų, keliamų Super Audio programinei įrangai. Varža yra ribojama grįžtamojo ryšio taške, sukuriant labai mažą fazės pokytį. Marantz resiveriai ir stiprintuvai, kuriuose naudojama srovės grįžtamojo ryšio technologija, per neigiamą grįžtamąjį ryšį gali išlaikyti minimalią fazinę kompensaciją, sukuriant aukštą pralaidumą, puikią trumpalaikę reakciją ir garso skaidrumą. Skirtingai nei įprastinis „Voltage Feedback“ stiprinimas, „Current Feedback“ stiprinimas sumažina stiprintuvo jautrumą didelėms apkrovoms.

Išėjimo galingumas (8 / 4 omai RMS)    40 W / 55 W
Išėjimo galingumas (8 / 4 omai DIN)    45 W / 60 W
Išėjimo galingumas (8 / 4 omai RMS)    55 W / 80 W
Atkuriami dažniai    10 Hz - 50 kHz
Bendri harmoniniai iškraipymai (THD)    0.05%
Slopinimo faktorius    100
Įėjimo jautrumas: MM    2.2 mV / 47 kOhm
Įėjimo jautrumas: MC    -
Signalo / triukšmo santykis: MM / MC    83 dB / -
Įėjimo jautrumas: Aukšto lygio    200 mV / 20 kOhm
Signalo / triukšmo santykis: Aukšto lygio    102 dB (2V input)

Audio įėjimai    6
Patefono įėjimas: MM / MC    o / -
Audio išėjimai    2
Paauksuoti RCA lizdai    o
Kolonėlės A / B    o
Garsiakalbių jungtys: prisukamos / Marantz / WBT    o / - / -
Jungčių skaičius    4
D-Bus    o
Ausinių išėjimas    o

Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės