Denon PMA-900HNE integruotas stiprintuvas su tinklo grotuvu HEOS

 • Sena kaina: 999.00 €
 • 849.00 €

Integruotas stereo stiprintuvas

Integruotas tinklo stiprintuvas Denon PMA-900HNE suteikia aukščiausios kokybės stereofoninio klausymosi iš analoginių ir skaitmeninių šaltinių. Pažangus didelės srovės stiprintuvo dizainas ir stiprus maitinimo šaltinis užtikrina, kad jūsų garsiakalbiai atkuria detalų, tikslų vaizdą ir įspūdingą garsą. Jungtys apima Phono MM ir MC įvestį, A/B garsiakalbių lizdus, ​​žemųjų dažnių garsiakalbio išankstinę išvestį, optinius ir bendraašius skaitmeninius įėjimus, skirtus televizoriaus garsui ir medijos grotuvui integruoti, taip pat viso namų garso transliaciją per integruotą HEOS®. Patobulinkite savo klausymosi patirtį iš bet kurio šaltinio naudodami PMA900HN.

Išplėstinė didelės srovės (AHC) vieno paspaudimo ir traukimo grandinės galios stiprintuvas: platus dažnių juostos plotis fiksuoja viską nuo gilių žemųjų dažnių iki detalių aukštų. AHC konstrukcija užtikrina įvairių garsiakalbių tipų ir varžų valdymą.
Vibracijai atsparus dizainas su tiesiogine mechanine įžeminimo konstrukcija: klausykitės muzikos su nesugadintais detalėmis ir kokybe, kuriai nedaro įtakos aplinka.
Denon inžinieriai kruopščiai sukonstravo stiprintuvo grandinę, kad užtikrintų iki 100 kHz dažnio atsaką. Garsumo grandinė slopina stiprintuvo triukšmą, todėl pasiekiama aukšta garso skiriamoji geba. Stiprintuvas valdo platų dinaminį didelės raiškos garso šaltinių diapazoną su tonų valdymu ir galia.
Denon yra gerai žinomas dėl aukštos kokybės vinilo atkūrimo. Integruotas fono ekvalaizeris leidžia tiesiogiai prisijungti prie patefono ir palaiko įvestį iš MM kasečių. Kai kurie modeliai taip pat palaiko įvestį iš MC kasečių.
Stiprintuvas turi optinius ir bendraašius skaitmeninius įėjimus, palaikančius PCM signalus iki 192 kHz/24 bitų. Šios skaitmeninės įvestys padeda pagerinti jūsų televizoriaus garso, „Blu-Ray“, medijos grotuvų, kompiuterio ir kt. garso kokybę.
Mėgaukitės mėgstama muzika bet kuriame savo namų kambaryje belaidžiu būdu naudodami HEOS® integruotą technologiją. Leiskite tą pačią dainą kiekviename kambaryje arba pasirinkite skirtingą dainą kiekvienam sujungtam kambariui – pasirinkimas yra jūsų. Taip pat veikia su „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri“, kad užtikrintų pažangiausią balso valdymą ir neįtikėtiną garsą visoms jūsų namų pramogoms. Prijunkite Denon Home garsiakalbius, kad galėtumėte mėgautis garsu visame namuose. HEOS® palaiko nemokamas ir aukščiausios kokybės Spotify, Pandora, Amazon Music HD, TuneIn, SoundCloud, SiriusXM, TIDAL ir kt. Be to, mėgaukitės muzikos transliacija per AirPlay 2 ir Bluetooth. (Ne visos muzikos paslaugos pasiekiamos visuose regionuose.)
Srautu transliuokite muziką tiesiai iš „Spotify“ paskyros, kad galėtumėte mėgautis aukštos kokybės muzika savo kambaryje
Jūsų Denon leidžia belaidžiu būdu transliuoti mėgstamus garso takelius per Wi-Fi ir Bluetooth itin patikimai. Dvigubos įvairovės antenos sistema užtikrina stabilų srautinį perdavimą net ir perpildytose miesto aplinkose.
Naudokite „AirPlay 2“, jei norite belaidžiu būdu transliuoti Apple muziką į savo Denon, arba sugrupuokite su kitais su AirPlay suderinamais garsiakalbiais, kad pripildytumėte savo namus muzika. Naudokite „AirPlay 2“ programoje arba valdykite balsu per „Siri“.
Naudokite savo balsą ir transliuokite mėgstamas muzikos paslaugas per Alexa į savo Denon produktą su įtaisytuoju HEOS®. Paprašykite Alexa leisti muziką iš Spotify, Amazon Music HD, TIDAL ir kt. Padidinkite arba sumažinkite garsumą, pristabdykite, nutildykite ir paleiskite kitą dainą – visa tai savo balsu. Norėdami pradėti transliaciją naudodami Alexa balso komandas, atidarykite „Alexa“ programą ir pasirinkite „Įgūdžiai“. Pridėkite HEOS Home Entertainment, kad įjungtumėte. Tada eikite į „Smart Home“ „Alexa“ programos meniu ir pasirinkite „Įrenginiai ir atradimas“ arba pasakykite „Alexa, discover my devices.
Visi „Denon“ produktai su įtaisytuoju HEOS ir „AirPlay 2“ yra išbandyti „Roon“. Išnaudokite daugiau savo skaitmeninės muzikos bibliotekos galimybių naudodami ieškomą informaciją apie mėgstamus atlikėjus ir dainas. Raskite dainų tekstus, koncertų datas, nuotraukas, biografijas, apžvalgas ir dar daugiau. Būtina prenumerata.
Galimybė iššifruoti didelės raiškos garso ALAC, FLAC ir WAV neprarandančius failus iki 24 bitų/192 kHz, taip pat DSD 2,8MHz ir 5,6MHz takelius (SACD audiofilų formatas) leidžia mėgautis kiekviena nata lygiai taip pat kaip atlikėjas. skirta.
Įkurta 1910 m., Denon turi gilų „pirmųjų“ garso technologijų paveldą – nuo ​​pirmojo Japonijos garso elektronikos gamintojo iki pirmųjų pasaulyje komercinių kompaktinių diskų gamybos. Ši kryptinga investicija į garso tyrimus ir plėtrą užtikrina, kad kiekvieną kartą klausydamiesi gausite naujausias technologijas ir aukščiausią kokybę.
 • Pažangus didelės srovės Hi-Fi tinklo stiprintuvas su 85 W vienam kanalui, kad galėtumėte mėgautis Denon Hi-Fi garsu, sklandžiai integruotu su naujausia srautinio perdavimo technologija
 • Profesionali garso inžinerija su kruopščiai atrinktomis Hi-Fi dalimis ir specialia grandine su trumpais, tiesiais keliais tarp maitinimo šaltinio, signalo ir stiprinimo, kad būtų užtikrinta aukščiausios kokybės garso patirtis.
 • Denon Advanced High Current Hi-Fi stiprintuvas turi atskirą 85 W stiprinimą su pažangia didelės srovės galimybe, leidžiančia visiškai valdyti prijungtus garsiakalbius.
 • Integruota fono įvestis ir MM/MC ekvalaizeris, kad galėtumėte tiesiogiai prijungti patefoną ir mėgautis vinilo pasauliu iš bet kurios kasetės (MM arba MC)
 • HEOS® Integruota belaidė kelių kambarių muzikos srautinio perdavimo technologija leidžia klausytis įvairių muzikos paslaugų iš interneto
 • Palaiko „Spotify“, „Amazon Music“, „TuneIn“, „Deezer“ ir dar daugiau, kad galėtumėte belaidžiu būdu transliuoti ir mėgautis populiariausiomis muzikos paslaugomis
 • Skaitmeninis „TuneIn“ interneto radijas, kad galėtumėte mėgautis visu pasaulinių radijo stočių pralaidumu
 • Hi-Res garso sertifikatas, tinklas ir USB leidžia be tarpų atkurti didelės raiškos garsą, įskaitant 192 kHz/24 bitų FLAC, WAV, ALAC ir DSD 2,8/5,6 MHz
 • „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri“ balso valdymas leidžia balsu valdyti PMA-900HNE ir interneto muzikos paslaugas be rankų.
 • Aukščiausios kokybės DAC, kad išgirstumėte smulkias muzikos detales ir nepraleistumėte ritmo
 • produkto matmenys: 434 x 131 x 376 mm
 • svoris neto: 8.30 kgKaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės