Marantz SR7015 resiveris tinklinis namų kino stiprintuvas 8K, Bluetooth ir WiFi, Multiroom Heos,USB ,DTS-X , galingumas 9X200W

 • Sena kaina: 1,790.00 €
 • 1,749.00 €

Pasinerkite į stulbinantį 3D erdvinį garsą, naudodami išsamesnį formato palaikymą, įskaitant „Auro-3D“ ir „IMAX Enhanced“. „SR7015“ lengvai valdo pačias reikliausias scenas veiksmo filmuose, taip pat siūlo muzikaliausią garso atkūrimą. Stilingas aliuminio priekinis skydelis su apšviestu skylių ekranu atspindi tipišką „Marantz“ prabangą. Siųskite muziką iš pirmaujančių paslaugų ir klausykitės muzikos visuose namuose naudodami įmontuotą „HEOS“. Mėgaukitės išskirtiniu vaizdo įrašų našumu, naudodamiesi naujausiomis HDMI technologijomis, tokiomis kaip 8K / 60Hz pralaidumas arba didinimas, įvairiais HDR formato palaikymais, įskaitant HDR10, HDR10 +, „Dolby Vision“, hibridinę loginę gamą (HLG) ir „Dynamic HDR“, taip pat naujausiais žaidimais tokios technologijos kaip 4K / 120Hz pralaidumas, kintamas atnaujinimo dažnis (VRR) ir automatinis žemo latentinio režimo režimas (ALLM).

 • Aukščiausios kokybės 9 kanalų stiprintuvas: kiekvienam kanalui pateikite meistrišką 200 W, taigi galėsite mėgautis savo pramogomis nepaprastai detaliai.
 • 8K / 60Hz ir 4K / 120Hz perdavimo palaikymas kiekvienam pramogų poreikiui: Naudodamiesi naujausiomis HDMI palaikymo technologijomis, mėgaukitės 8K kokybės vaizdo įrašais iš savo 8K šaltinio įrenginių arba naudodamiesi 8K padidinimu iš „Full HD“ arba 4K šaltinių.
 • Turi pačius pažangiausius trijų matmenų garso formatus: „Dolby Atmos“, „Dolby Atmos“ aukščio virtualizacijos technologijas, „DTS: X“ ir „DTS Virtual“: „X“, patobulintą „IMAX“ ir „Auro-3D“ apdorojimą, kad būtų galima klausytis visų mėgstamų garso stilių. .
 • Patobulintas garso grąžinimo kanalo (eARC) HDMI palaikymas: per pagrindinę HDMI išvestį prijunkite savo televizorių prie „eARC HDMI“ palaikymo, kad būtų galima naudoti nesuspaustus ir objekto pagrįstus garso formatus, tokius kaip „Dolby Atmos“ ir „DTS: X“, tiesiai iš intelektualiosios TV programos į AV stiprintuvą.
 • Didžiausia namų kino palaikymo technologija: Naujausių HDR formatų, įskaitant HDR10, HDR10 +, HLG, „Dolby Vision“, 4: 4: 4 spalvų skiriamoji geba ir „BT.2020“, palaikymas, taip pat „Dynamic HDR“ suteikia išskirtinę vaizdo kokybę - ryškumą, aiškumą ir aiškumą. kontrastas.
 • Išplėstinės žaidimų specifikacijos: Su 4K / 120Hz pralaidumu, kintamu atnaujinimo dažniu (VRR), automatiniu mažo latentinio režimo (ALLM) ir greito kadro perdavimu (QFT) - patirkite žaidimų jaudulį nuostabiu vaizdavimu ir mažesniu vėlavimu.
 • Didelės raiškos garso signalo patvirtinto garso transliacija: atkurkite iki 24 bitų / 192 kHz, belaidžius ALAC, FLAC ir WAV failus, taip pat DSD 2,8MHz ir 5,6MHz takelius, ir mėgaukitės savo muzika tiksliai taip, kaip numatė atlikėjas.
 • Išskirtiniai komponentai padidina „Marantz“ garsinį parašą: „Marantz“ patentuotos HDAM plokštės, srovės grįžtamojo ryšio schemos, AKM AK4458 32 bitų D ​​/ A keitikliai ir hibridinis PLL laikrodžio šukių reduktorius sukuria išsamesnį, dinamišką garsą.
 • Beveik neriboti muzikos šaltiniai: srautas iš tokių muzikos paslaugų kaip „Spotify Free“ ir „Premium“, „Amazon Music HD“, „Tidal“ ir daugiau, arba srautas tiesiogiai iš išmaniųjų įrenginių naudojant „AirPlay 2“ ar „Bluetooth“
 • Funkcijos, įmontuota „HEOS“ ir nemokama „HEOS“ programa: jūsų skaitmeninės muzikos srautinio perdavimo, daugiabučių garso ir balso valdymo mygtukas visuose jūsų namuose.
 • Palaiko visus mėgstamiausius balso pagalbininkus: naudodamiesi SR7015, tiesiog naudokitės balsu norėdami valdyti savo mėgstamą balso padėjėją, pavyzdžiui, „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri“.

Žymos: stiprintuvas, onkyo namu kino stiprintuvas, onkyo stiprintuvas, garso stiprintuvas, nad, marantz, denon, yamaha, musical fidelity, stereo stiprintuvas, integruotas stiprintuvas, tinklinis garso stiprintuvas, onkyo stiprintuvas.

Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės