Marantz SR6015 resiveris tinklinis namų kino stiprintuvas 8k, Bluetooth ir WiFi,Multiroom Heos, USB ,DTS-X, galingumas 9 x 185W

  • Sena kaina: 1,390.00 €
  • 1,249.00 €

Su šiuo galingu SR6015 AV stiprintuvu vairuokite išskirtinai išsamų namų kiną. Džiaukitės muzikaliausiu bet kokio šaltinio garsu - nuo filmų, iki vinilo ir iki skaitmeninio transliavimo. Tai puikus garso aparatūra bet kokiai progai. Per „Dolby Atmos“, DTS: X ir „IMAX Enhanced“ visiškai pasinerkite į filmus ir televiziją padidintu, aukštos skiriamosios gebos erdviniu garsu. Siųskite muziką iš pirmaujančių paslaugų ir klausykitės muzikos visuose namuose naudodami įmontuotą „HEOS“. Mėgaukitės išskirtiniu vaizdo įrašų atlikimu dėka naujausių HDMI technologijų, tokių kaip 8K / 60Hz pralaidumas ir didinimas, įvairių HDR formato palaikymų, įskaitant HDR10, HDR10 +, „Dolby Vision“, hibridinę loginę gamą (HLG) ir „Dynamic HDR“. Žaidimas su geresniu panardinimu dėl 4K / 120Hz praėjimo, kintamo atnaujinimo dažnio (VRR) ir automatinio žemo latentinio režimo (ALLM).


  • „Premium Performance 9“ kanalo stiprintuvas: 9,2 kanalo diskretinis galios stiprintuvas, 185W vienam kanalui, turintis 11,2 kanalo apdorojimo galimybę dar labiau išplėsti sistemą.
  • 8K / 60Hz ir 4K / 120Hz perdavimo palaikymas kiekvienam pramogų poreikiui: Naudodamiesi naujausiomis HDMI palaikymo technologijomis, mėgaukitės 8K kokybės vaizdo įrašais iš savo 8K šaltinio įrenginių arba naudodamiesi 8K padidinimu iš „Full HD“ arba 4K šaltinių.
  • Palaikymas pažangiausiems objektais grindžiamiems garso formatams: „Dolby Atmos“, „Dolby Atmos“ aukščio virtualizacijos technologija, DTS: X, DTS Virtual: X ir IMAX. Patobulintas apdorojimas yra palaikomas, kad būtų galima klausytis įtraukiančio, daugialypio garso.
  • Patobulintas garso grąžinimo kanalo (eARC) HDMI palaikymas: per pagrindinę HDMI išvestį prijunkite savo televizorių prie „eARC HDMI“ palaikymo, kad būtų galima naudoti nesuspaustus ir objekto pagrįstus garso formatus, tokius kaip „Dolby Atmos“ ir „DTS: X“, tiesiai iš intelektualiosios TV programos į AV stiprintuvą.
  • Pateikite naujausią vaizdo suderinamumą: palaikykite naujausius HDR formatus, įskaitant HDR10, HDR10 +, HLG, „Dolby Vision“, spalvų skiriamąją gebą 4: 4: 4 ir „BT.2020“, taip pat „Dynamic HDR“ suteikia išskirtinę vaizdo kokybę - ryškumą, aiškumą ir aiškumą. kontrastas.
  • Didžiausia namų kino technologija: naudodamiesi 8K / 60Hz pralaidumu ir didinimu, „Dynamic HDR“ ir greitu daugialypės terpės perjungimu (QMS), mėgaukitės krištolo skaidrumo nuotrauka ir tiksliomis detalėmis.
  • Išplėstinės žaidimų specifikacijos: Su 4K / 120Hz pralaidumu, kintamu atnaujinimo dažniu (VRR), automatiniu mažo latentinio režimo (ALLM) ir greito kadro perdavimu (QFT) - patirkite žaidimų jaudulį nuostabiu vaizdavimu ir mažesniu vėlavimu.
  • Didelės skiriamosios gebos garso transliacija patvirtintam garsui: Galimybė iššifruoti ALAC, FLAC ir WAV failus iki 24 bitų / 192 kHz; DSD 2,8MHz ir 5,6MHz takeliai - mėgaukitės savo muzika tiksliai taip, kaip numatė atlikėjas.
  • Išskirtiniai komponentai, pakeliantys „Marantz“ garsinį parašą: „Marantz“ patentuotos HDAM plokštės, dabartinio grįžtamojo ryšio grandinės, AKM AK4458 32 bitų D ​​/ A keitikliai ir hibridinis PLL laikrodžio virpėjimo reduktorius, kad būtų išsamesnis, dinamiškas garsas.
  • Siųskite muziką iš savo mėgstamų šaltinių: transliuokite iš tokių muzikos paslaugų, kaip „Spotify Free“ ir „Premium“, „Amazon Music HD“, „Tidal“ ir dar daugiau, arba transliuokite tiesiogiai iš išmaniųjų įrenginių per „AirPlay 2“ ar „Bluetooth“.
  • Savybės Integruota „HEOS“: Jūsų skaitmeninio muzikos srautinio perdavimo, garso įrašo ir balso valdymo daugelyje kambarių raktas visuose namuose.
  • Palaiko visus mėgstamiausius balso pagalbininkus: naudodamiesi SR6015, tiesiog naudokitės balsu norėdami valdyti savo mėgstamą balso padėjėją, pavyzdžiui, „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri“.

Žymos: stiprintuvas, onkyo namu kino stiprintuvas, onkyo stiprintuvas, garso stiprintuvas, nad, marantz, denon, yamaha, musical fidelity, stereo stiprintuvas, integruotas stiprintuvas, tinklinis garso stiprintuvas, onkyo stiprintuvas.

Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės