Marantz NR-1509 resiveris 5.1 namų kino stiprintuvas, Multiroom Heos, USB, Bluetooth, Wi-Fi, DTS-X.

 • Sena kaina: 579.00 €
 • 449.00 €

Plono profilio, tačiau aukštos garso kokybės Marantz NR1509 5.2 namų kino stiprintuvas sukuria aukštos raiškos erdvinį garsą dėka Dolby TruHD ir DTS-HD Master Audio technologijų. Su 6 HDMI įvestimis, kurių viena priekyje, NR1509 yra pilnai suderinamas su naujausia 4K Ultra HD vaizdo raiška, įskaitant 60Hz atkūrimą, 4:4:4 Pure Color spalvų raišką, BT.2020, HDR ir Dolby Vision. NR1509 taip pat pasižymi aukštos kokybės galios stiprintuvu su aukštos srovės atskirais tranzistoriais, palaikančiais aukštos raiškos garsą. Mėgaukitės klausydami muzikos per Bluetooth, Apple Airplay 2 ar HEOS aplikaciją. Taip pat nuo šiol valdykite stiprintuvą balsu su Amazon Alexa. Groti, sustabdydi ar pakeisti šaltinį, pagarsinti ar patylinti ir dar daugiau – viską valdykite balsu (prieinama ne visose šalyse. Rekalingas programinės įrangos atnaujinimas).

Pagrindinės savybės

 • Plonas profilis, kuris yra dvigubai žemesnis, nei standartinių AV stiprintuvų ir tuo pačiu toks pats geras garso atkūrimas
 • 5 kanalų diskretus stiprintuvas, 85W kanalui
 • 6 HDMI įėjimai (1 priekyje) su HDCP 2.2 palaikymu
 • 4K/60 Hz pilno-dažnio vaizdo formato palaikymas, 4:4:4 spalvų rezoliucija, HDR ir BT.2020. Taip pat Dolby Vision palaikymas ir Hybrid Log Gamma (HLG; su ateinančiu atnaujinimu)
 • Dolby TrueHD ir DTS-HD Master Audio garso palaikymas
 • DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC ir WAV palaikymas
 • Built-in HEOS wireless multi-room audio technology
 • Amazon Alexa valdymas balsu per HEOS Home Entertainment aplikaciją
 • AirPlay 2, Bluetooth, Internet Radio, Spotify Connect, Tidal, Deezer, Network Audio Streaming
 • Integruotas Phono korektorius tiesioginiam patefono pajungimui
 • Automatiškai Optimizuoke garsą su Audyssey MultEQ, Dynamic Volume ir Dynamic EQ
 • Spalvotos kolonėlių jungtys lengvam pajungimui, Nustatymų vedlys, Grafinė vartotojo sąsaja, Marantz 2016 AVR Remote aplikacija
 • Integruotas Wi-Fi su 2.4GHz/5GHz dual band palaikymu

 • Galingas 5 kanalų diskretus stiprintuvas su Eco režimu

  NR1509 stiprintuvo dalis pasižymi diskrečiais aukštos srovės išėjimo stiprintuvais dinamiškam garsui tiek muzikos, tiek filmų atkūrime. Identiška 85W galia kiekviename kanale, žemos varžos kolonėlių palaikymas ir puiki garso kontrolė. Tuo tarpu Eco režimas leidžia sutaupyti energiją neprarandant dinamiškumo.

  Naujausios HDMI jungtys, HDR, Dolby Vision, HLG, ir HDCP 2.2

  6 HDMI įėjimai, iš kurių vienas priekyje, sukuria pažangią NR1509 vaizdo apdorojimo sistemą. HDMI jungtys palaiko naujausius formatus ir protokolus, kaip 4K Ultra HD 60Hz vaizdo raiška, 4:4:4 Pure Color, BT.2020 bei HDR. Taip pat įdiegtas ir Dolby Vision palaikymas.

  Integruotas Bluetooth, WiFi ir Airplay 2

  NR1509 aprūpintas dvejomis antenomis stabiliam Bluetooth ir WiFi ryšiui net ir tankiai apgyvendintose vietovėse. Apple Airplay 2 leis mėgautis belaidžiu muzikos klausymu iš iOS įrenginių.

  HEOS: tobulas sprendimas belaidei multiroom sistemai

  Su integruotu HEOS palaikymu, NR1509 taps pagrindiniu namų muzikos centru ir dalimi belaidės multiroom sistemos. Galėsite lengvai ir greitai prijungti belaides HEOS kolponėles į vieną bendrą sistemą ir mėgautis muzika visur ir visada, o visą sistemą valdyti išmaniuoju įrenginiu aplikacijos pagalba.

  Galėsite naudotis tokiais internetiniais muzikos šaltiniais, kaip Spotify, TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer, taip pat groti muziką iš USB laikmenos ar vietiniame tinkle esančių įrenginių.

  AudioAmazon Alexa valdymas balsu

  Nuo šiol galite mėgautis stiprintuvo valdymu balsu. Reguliuokite garsą, perjunkite kūrinį ar keiskite šaltinį. Tiesiog paprašykite tai padaryti stiprintuvo. Parsisiųskite HEOS Home Entertainment Skill aplikaciją, kad įjungti Amazon Alexa funkciją (prieinama ne visose šalyse. Reikalingas programinės įrangos atnaujinimas).

  Audyssey MultEQ lengvam sureguliavimui


  Naudodami komplekte esantį mikrofoną, Audyssey MultEQ pagalba sukalibruosite kolonėles pagal Jūsų patalpą. Tikslus DSP procesorius pritaiko akustikos korekcijos filtrus ir suteikia natūraliausią bei tiksliausią skambesį.

  NR1509 palaiko naują Audyssey MultEQ Editor aplikaciją, kurios pagalba galėsite stebėti ir profesionaliai sukalibruoti kolonėles, taip dar tiksliau priderinant visą sistemą prie Jūsų patalpos ar asmeninio garso skonio.

  The Audyssey MultEQ Editor aplikacija prienama Apple Store ar Google Play parduotuvėse

Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės