Denon AVR-X2700 7.2 Ch. 8K AV imtuvas su Amazon Alexa Voice Control, Heos Multiroom #Nemokamas pristatymas

 • Kaina: 729.00 €


Atnaujinkite savo namų kiną naudodami  Denon AVR-X2700H. Su 150W vienam kanalui, šis efektyvumu suderintas  Denon AV  imtuvas suteikia tikrai svaiginančią 3D garso patirtį per „Dolby Atmos“ arba „DTS: X“. Net jei neturite specialių lubinių garsiakalbių, „Dolby Atmos“ aukščio virtualizacijos technologija ir „DTS Virtual: X“ atnaujins jūsų filmų vakarus kaip niekad anksčiau. AVR-X2700H palaiko naujausias HDMI vaizdo technologijas, tokias kaip 8K / 60Hz ir 4K / 120Hz pralaidumas, „Dolby Vision“, HDR10, HDR10 +, „Dynamic HDR“, HLG, taip pat 8K didinimą ir HDCP 2.3 palaikymą visose HDMI įvestyse (6). į / iš 2). Sklaidykite tokias populiarias muzikos paslaugas kaip „Spotify“, „TuneIn“ interneto radijas, „Amazon Music HD“, „TIDAL“ ir belaidžiu ryšiu per „Bluetooth“, „Apple AirPlay 2“ ir „Wi-Fi“ su įmontuota HEOS. Mėgaukitės savo MP3 kolekcija ir net „Hi-Res“ garso formatais (WAV, FLAC, ALAC ir DSD 2.8 / 5). 6 MHz failai) per USB arba tinklą. „Denon AVR-X2700H“ veikia kartu su „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri“, kad būtų galima lengvai valdyti balsą. Apžvelgdamas jus per kiekvieną sąrankos proceso etapą, apdovanojimus laimėjęs „Denon“ sąrankos asistentas užtikrina, kad sąranką atliksite pirmą kartą. Kiekvienas namų kino teatras yra skirtingas - štai kodėl „Denon“ naudoja „Audyssey“ aukščiausios klasės kambario kalibravimo technologiją, kuri automatiškai matuoja ir optimizuoja jūsų AV imtuvą, kad suteiktų tikrai svaiginančią 3D garso patirtį, pritaikytą jūsų unikaliai klausymo aplinkai. Didelio našumo atskiras 7 kanalų stiprintuvas: užtikrina maksimalų našumą ir 150 W vienam kanalui, kad būtų užtikrintas klasikinis ir dinamiškas „Denon“ garso potyris. Visas 8K / 60Hz ir 4K / 120Hz palaikymas: Naudodamiesi naujausia HDMI palaikymu, mėgaukitės 8K kokybės vaizdo įrašais iš savo 8K šaltinio įrenginių. Vienas 8K įėjimas ir du išėjimai leidžia praeiti 8K / 60Hz ir 4K / 120Hz. Visų 8 HDMI įėjimų galimas 8K padidinimas. Naujausias HDMI palaikymas: Turėdami 6 pažangias HDMI įvestis ir 2 HDMI išvestis, turinčias visišką HDCP 2.3 palaikymą, prijunkite prie 6 laikmenų įrenginių ir išveskite į 2 ekranus. Mėgaukitės mėgstamais 3D garso formatais: mėgaukitės svaiginančiu 3D garsu naudodamiesi „Dolby Atmos“, „Dolby Atmos“ aukščio virtualizacijomis, DTS: X ir DTS Virtual: X. • Patobulintas garso grąžinimo kanalo (eARC) HDMI palaikymas: per pagrindinę HDMI išvestį prijunkite televizorių prie „eARC HDMI“ palaikymo, kad būtų galima naudoti nesuspaustus ir objekto pagrįstus garso formatus, tokius kaip „Dolby Atmos“ ir „DTS: X“, tiesiai iš savo išmaniosios TV programos į AV imtuvą.
 • Naujausias vaizdo suderinamumas: Naujausias HDR formato palaikymas, įskaitant HDR10, HDR10 + (Nauja 2020 m.), HLG, „Dolby Vision“, taip pat „Dynamic HDR“ (Nauja 2020 m.), Kad būtų užtikrinta aukščiausia vaizdo kokybė, kai ryškumas, aiškumas ir kontrastas.
 • Naujos kartos panardinimas į filmus: Naudodamiesi 8K / 60Hz pralaidumu ir didinimu, dinaminiu HDR ir greitu daugialypės terpės perjungimu (QMS), mėgaukitės krištolo skaidrumu ir sklandžiausiu geriausios kokybės vaizdu.
 • Naujausia patirtis žaidimų srityje: turėdami 4K / 120Hz pralaidumą, kintamą atnaujinimo dažnį (VRR), automatinį mažo vėlavimo režimą (ALLM) ir greitą kadrų transportavimą (QFT), mėgaukitės savo žaidimų patirtimi stebėdami nuostabų vaizdą, taip pat sumažindami vėlavimą ir latencija.
 • Veikia su mėgstamiausiomis balso paslaugomis: naudodamiesi balsu valdykite AVR-X2700H ir belaidės muzikos paslaugas laisvų rankų įranga naudodamiesi „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri“.
 • Belaidis srautinis perdavimas iš populiariausių muzikos paslaugų: Mėgaukitės visomis mėgstamomis muzikos paslaugomis, tokiomis kaip „Spotify“, „TuneIn“ interneto radijas, „Amazon Music HD“, „TIDAL“, „Deezer“ ir dar daugiau. „AVR-X2700H“ taip pat leidžia mėgautis muzika per „AirPlay 2“, leisdami jums srautus iš „Apple Music“.
 • „Roon Tests“ sertifikatas: išnaudokite visas savo skaitmeninės muzikos bibliotekos galimybes, naudodamiesi informacija apie savo mėgstamus atlikėjus ir dainas, kur galite ieškoti, ir kurią galite rasti internete. Raskite dainų tekstus, koncertų datas, nuotraukas, bios, apžvalgas ir dar daugiau. Būtina prenumerata.
 • Fonono įvestis: naudodamas pridedamą fonų įvestį, „AVR-X2700H“ leidžia prijungti savo diską ir leisti mėgstamus vinilo įrašus. Mėgaukitės savo kolekcija išskirtine kokybe ir garsu.
 • Dvigubi žemų dažnių garsiakalbio išėjimai: išlygina žemus dažnius, kad būtų geriau išsklaidyta žemo dažnio garsai.
 • „HEOS“ įmontuota belaidė kelių kambarių muzikos transliacijos technologija: klausykitės garso įrašo iš bet kurio kambario klausydamiesi bet kurio kambario. AVR-X2700H taip pat veikia su naujai pristatytais „Denon Home“ garsiakalbiais, kad galėtumėte mėgautis namų garso garso įspūdžiais.
 • Didelės skiriamosios gebos garso transliacija „Hi-Fi“ entuziastams: mėgaukitės savo mėgstamos „Hi-Res“ kokybės failų atkūrimu naudodamiesi FLAC, ALAC ir WAV palaikymu, taip pat DSD 2.8 / 5.6MHz.
 • Visos zonos TV garsas: atkurkite garsą iš savo televizoriaus į kitą mėgstamų laidų zoną, neprarasdami visiškai atskiro erdvinio garso pagrindinėje zonoje.
 • Integruotas „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ ryšys su 2,4GHz / 5GHz dviejų juostų palaikymu: Tvirtas belaidžio tinklo ryšys net perpildytoje aplinkoje.
 • „Bluetooth“ garso siųstuvas: mėgaukitės mėgstamu garsu per „Bluetooth“ ausines vėlai vakare arba su savo šeimos nariu, kuris turi silpnaregię. Ši funkcija palaiko tik „Bluetooth“ atkūrimą, o taip pat ir atkūrimą kartu su prijungtais garsiakalbiais.
 • Apdovanojimus pelniusi „Denon“ sąrankos asistentė ir grafinė vartotojo sąsaja: paprasta ir intuityvi sąranka naudojant „dėžutės dėžutę“.
 • „Audyssey MultEQ XT“ kalibravimo programinė įranga: užtikrina puikų išlyginimą jūsų unikaliai klausymo aplinkai.
 • „Smart TV“ ryšys: valdykite „Denon AVR-X2700H“ naudodamiesi savo televizoriaus nuotolinio valdymo pultu per HDMI CEC.
 • Pasirinktinis diegimas: „Denon AVR-X2700H“ turi išorinio valdymo ir IP valdymo galimybes, kad būtų galima lengvai pritaikyti ir suderinti su trečiųjų šalių integracijos sprendimais.
 • Nuostabus garsas, sukurtas remiantis 110 metų naujovėmis: „Denon“ yra pagrindinė Japonijos garso kompanija. Įkurta 1910 m., Mes įgaliname svarbias akimirkas negailestingai siekdami kokybės, naujovių ir garso atlikimo.

Žymos: stiprintuvas, garso stiprintuvas, nad, marantz, denon, yamaha, musical fidelity, stereo stiprintuvas, integruotas stiprintuvas, tinklinis garso stiprintuvas, onkyo stiprintuvas.

Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės