Denon AVC-X3700H 9.2 x 180W Full 8K Ultra HD tinklo A/V imtuvas, Denon Heos Multiroom

 • Sena kaina: 1,199.00 €
 • 1,149.00 €

Pasinerkite į galingas namų kino pramogas. Naudodamas 180W vienam kanalui, „Denon AVC-X3700H“ suteikia tikrai įtraukiantį 3D garso įspūdį per „Dolby Atmos“, DTS: X ir „IMAX Enhanced“. Diskretiškai pastatytoje 9 kanalų stiprintuvo sekcijoje yra dvi šilumos kriauklės ir stiprus maitinimo šaltinis, užtikrinantis garsų galingą, dinamišką ir tikslų „Denon“ garsą. „AVC-X3700H“ palaiko naujausias HDMI vaizdo technologijas, tokias kaip 8K / 60Hz ir 4K / 120Hz pralaidumas, „Dolby Vision“, HDR10, HDR10 +, „Dynamic HDR“, HLG, taip pat 8K didinimą ir HDCP 2.3 palaikymą visose HDMI įvestyse (7). į / iš 3). Sklaidykite tokias populiarias muzikos paslaugas kaip „Spotify“, „TuneIn“ interneto radijas, „Amazon Music HD“, „TIDAL“ ir belaidžiu ryšiu per „Bluetooth“, „Apple AirPlay 2“ ir „Wi-Fi“ su įmontuota HEOS. Mėgaukitės savo MP3 kolekcija ir net „Hi-Res“ garso formatais (WAV, FLAC, ALAC ir DSD 2.8 / 5). 6 MHz failai) per USB arba tinklą. „Denon AVC-X3700H“ veikia kartu su „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri“, kad būtų galima lengvai valdyti balsą. Apžvelgdamas jus per kiekvieną sąrankos proceso žingsnį, apdovanojimus laimėjęs „Denon“ sąrankos asistentas užtikrina, kad pirmą kartą sąranka bus teisinga. Kiekvienas namų kino teatras yra skirtingas - štai kodėl „Denon“ naudoja „Audyssey“ aukščiausios klasės „Audyssey MultEQ XT32“ kambario kalibravimo technologiją, kuri automatiškai matuoja ir optimizuoja jūsų AV stiprintuvą, kad suteiktų tikrai svaiginančią 3D garso patirtį, pritaikytą jūsų unikaliai klausymo aplinkai. • Didelio našumo diskretus 9 kanalų stiprintuvas: tiekia galingą 180 W vienam kanalui, kad užtikrintų patikimą, tikslų ir dinamišką „Denon“ garso potyrį.
 • Visas 8K / 60Hz ir 4K / 120Hz palaikymas ir didinimas: Naudodamiesi naujausia HDMI palaikymu, mėgaukitės 8K kokybės vaizdo įrašais iš savo 8K šaltinio įrenginių. Vienas 8K įėjimas ir du išėjimai leidžia praeiti 8K / 60Hz ir 4K / 120Hz. 8K padidinimas galimas per visus 7 HDMI įėjimus.
 • Naujausias HDMI palaikymas: Turėdami 7 pažangias HDMI įvestis ir 3 HDMI išvestis, turinčias visišką HDCP 2.3 palaikymą, prijunkite prie visų savo mėgstamų daugialypės terpės įrenginių ir išveskite iki trijų ekranų.
 • Mėgaukitės mėgstamais 3D garso formatais: mėgaukitės svaiginančiu, 3D garsu iš tokių šaltinių kaip „Dolby Atmos“, „Dolby Atmos“ aukščio virtualizacija, DTS: X ir DTS Virtual: X.
 • „IMAX“ patobulinta technologija: namuose suteikite tikrą „IMAX“ teatro patirtį.
 • Patobulintas garso grąžinimo kanalo (eARC) HDMI palaikymas: per pagrindinę HDMI išvestį prijunkite savo televizorių prie „eARC HDMI“ palaikymo, kad būtų galima naudoti nesuspaustus ir objektais pagrįstus garso formatus, tokius kaip „Dolby Atmos“ ir „DTS: X“, tiesiai iš savo išmaniosios TV programos į AV stiprintuvą.
 • Naujausias vaizdo suderinamumas: Naujausias HDR formato palaikymas, įskaitant HDR10, HDR10 + (Nauja 2020 m.), HLG, „Dolby Vision“, taip pat „Dynamic HDR“ (Nauja 2020 m.), Kad būtų užtikrinta aukščiausia vaizdo kokybė, kai ryškumas, aiškumas ir kontrastas.
 • Naujos kartos panardinimas į filmus: Naudodamiesi 8K / 60Hz pralaidumu ir didinimu, dinaminiu HDR ir greitu daugialypės terpės perjungimu (QMS), mėgaukitės krištolo skaidrumu ir sklandžiausiu geriausios kokybės vaizdu.
 • Naujausia patirtis žaidimų srityje: turėdami 4K / 120Hz pralaidumą, kintamą atnaujinimo dažnį (VRR), automatinį mažo vėlavimo režimą (ALLM) ir greitą kadrų transportavimą (QFT), mėgaukitės savo žaidimų patirtimi stebėdami nuostabų vaizdą, taip pat sumažindami vėlavimą ir latencija.
 • Veikia su mėgstamiausiomis balso paslaugomis: naudodamiesi balsu valdykite AVC-X3700H ir belaidės muzikos paslaugas laisvų rankų įranga naudodamiesi „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri“.
 • Naujas DSP, skirtas daugiau apdorojimo galios: turėdami 11,2ch maks. Garso apdorojimą, prijunkite išorinį maitinimo stiprintuvą prie AVC-X3700H, kad galėtumėte du papildomus kanalus, kad galėtumėte mėgautis 11,2ch namų kino teatro sąranka.
 • Belaidis srautinis perdavimas iš populiariausių muzikos paslaugų: Mėgaukitės visomis mėgstamomis muzikos paslaugomis, tokiomis kaip „Spotify“, „TuneIn“ interneto radijas, „Amazon Music HD“, „TIDAL“, „Deezer“ ir dar daugiau. „AVC-X3700H“ taip pat leidžia mėgautis muzika per „AirPlay 2“, leisdami jums srautus iš „Apple Music“.
 • „Roon Tests“ sertifikatas: išnaudokite visas savo skaitmeninės muzikos bibliotekos galimybes, naudodamiesi informacija apie savo mėgstamus atlikėjus ir dainas, kur galite ieškoti, ir kurią galite rasti internete. Raskite dainų tekstus, koncertų datas, nuotraukas, bios, apžvalgas ir dar daugiau. Būtina prenumerata.
 • Fonono įvestis: naudodamas pridedamą fonų įvestį, „AVC-X3700H“ leidžia prijungti savo diską ir leisti vinilo plokšteles. Mėgaukitės savo kolekcija išskirtine kokybe ir garsu.
 • Dvigubi žemų dažnių garsiakalbio išėjimai: išlygina žemus dažnius, kad būtų geriau išsklaidyta žemo dažnio garsai.
 • „HEOS“ įmontuota belaidė kelių kambarių muzikos transliacijos technologija: klausykitės garso įrašo iš bet kurio kambario klausydamiesi bet kurio kambario. „AVC-X3700H“ taip pat veikia su naujai pristatytais „Denon Home“ garsiakalbiais, kad galėtumėte mėgautis namų garso garso įspūdžiais.
 • Didelės skiriamosios gebos garso transliacija „Hi-Fi“ entuziastams: mėgaukitės savo mėgstamos „Hi-Res“ kokybės failų atkūrimu naudodamiesi FLAC, ALAC ir WAV palaikymu, taip pat DSD 2.8 / 5.6MHz.
 • Visų zonų TV garsas: atkurkite garso įrašą iš savo televizoriaus į kitą zoną, neprarasdami visiškai atskiro erdvinio garso pagrindinėje zonoje.
 • Integruotas „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ ryšys su 2,4GHz / 5GHz dviejų juostų palaikymu: Tvirtas belaidžio tinklo ryšys net perpildytoje aplinkoje.
 • „Bluetooth“ garso siųstuvas: mėgaukitės mėgstamu garsu per „Bluetooth“ ausines vėlai vakare arba su savo šeimos nariu, turinčio silpnaregesį. Ši funkcija palaiko tik „Bluetooth“ atkūrimą, o taip pat ir atkūrimą kartu su prijungtais garsiakalbiais.
 • Apdovanojimus pelniusi „Denon“ sąrankos asistentė ir grafinė vartotojo sąsaja: paprasta ir intuityvi sąranka naudojant „dėžutės dėžutę“.
 • „Audyssey MultEQ XT32“, „Dynamic Volume“, „Dynamic EQ“, LFC ir „Sub EQ HT“: užtikrina aukščiausią išlyginimą jūsų individualiam kambariui, įskaitant žemųjų dažnių garsiakalbio EQ.
 • „Smart TV“ ryšys: valdykite „Denon AVC-X3700H“ naudodamiesi savo televizoriaus nuotolinio valdymo pultu per HDMI CEC.
 • Pasirinktinis diegimas: „Denon AVC-X3700H“ turi išorinio valdymo ir IP valdymo galimybes, kad būtų galima lengvai pritaikyti ir suderinti su trečiųjų šalių integracijos sprendimais.
 • 12 V trigerio išėjimas: prijunkite įrenginį, pavyzdžiui, projektorių, ir dirbkite budėjimo režimu.
 • Nuostabus garsas, sukurtas remiantis 110 metų naujovėmis: „Denon“ yra pagrindinė Japonijos garso kompanija. Įkurta 1910 m., Mes įgaliname svarbias akimirkas negailestingai siekdami kokybės, naujovių ir garso atlikimo.

Žymos: stiprintuvas, garso stiprintuvas, nad, marantz, denon, yamaha, musical fidelity, stereo stiprintuvas, integruotas stiprintuvas, tinklinis garso stiprintuvas, onkyo stiprintuvas.

Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės