Polk Audio REACT BAR soundbaras tv garso sistema #Nemokamas pristatymas

  • Kaina: 299.00 €

Didelis, detalus, virtualus erdvinis garsas su įmontuotu Alexa. Valdykite garsumą, nustatykite lygius ir garso režimus tik savo balsu, o garso juosta užtikrina, kad jūsų televizorius visada skambėtų neįtikėtinai. Sukurtas legendinių Polk garsiakalbių dizainerių, kad būtų galima dirbti su beveik bet kokiu televizoriumi ir nuotolinio valdymo pultu.
Integruota Alexa veikia jūsų nurodymu. Valdykite garsumą, nustatykite lygius ir reguliuokite garso režimus balsu.
Naudodami Polk Voice Adjust technologiją sureguliuokite balso lygį iš garso juostos, kad dialogas būtų aiškus ir lengvai suprantamas.
Paprasta sąranka naudojant „Alexa“ programą leidžia lengvai gauti puikios kokybės garsą per kelias minutes. Komplekte HDMI laidas.
Išlaisvinkite tikrą erdvinį garsą pridėdami Polk SR2 belaidžius galinius garsiakalbius (parduodami atskirai). Pastumkite žemuosius dažnius ant viršaus, pritvirtindami belaidį Polk React Sub (parduodamas atskirai).
Sugrupuokite kelis „Alexa“ įrenginius, kad galėtumėte mėgautis namų muzika. Leiskite tą pačią muziką visuose įrenginiuose arba leiskite skirtingas dainas kiekviename įrenginyje. Valdykite visa tai savo balsu.  • Įėjimai: 1x HDMI (ARC) išvestis, optinė TV garso įvestis, Bluetooth, 1x USB-A (firmware atnaujinimams), Bluetooth
  • Garsiakalbiai: 2 x 96 mm x 69 mm vidutiniu dažnių garsiakalbiai, 2 x 25 mm aukštų dažnių garsiakalbiai, 2 x 110 mm x 100 mm pasyvieji radiatoriai
  • produkto matmenys: 1067 x 56 x 121 mm

Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės