Marantz MCR-611 stiprintuvas media tinklinis grotuvas su CD, Wifi, Bluetooth, USB, Airplay, Spotify Connect ir daug kitų funkcijų.

  • Sena kaina: 700.00 €
  • 449.00 €

Marantz MCR-611 stiprintuvas media tinklinis grotuvas su CD, Wifi, Bluetooth, USB, Airplay, Spotify Connect ir daug kitų funkcijų.


Vos tik pamačius MCR-611 galima suprasti, kad tai kūrinys, naudojantis naujausias technologijas. Blizgus paviršius ir išlenktos šoninės panelės iškart sukuria stiliaus ir elegancijos įvaizdį. Centrinė panelė pasirenkamai gali būti juoda arba obuolio baltumo, o apšviesti grotuvo šonams galima pasirinkti baltą, mėlyną, žalią ar oranžinę spalvas. MCR-611 ne tik gražiai atrodo. Kaip ir įprasta Marantz gaminiams, jų garso braižas išskirtinai malonus ir kokybiškas. Šis grotuvas puikiai atkuria tiek CD įrašus, tiek FM radiją bei per tinklą klausomus šaltinius. Nauja Bluetooth (su NFC) funkcija leidžia lengvai priijungti telefoną ar nečiojamą kompiuterį ir mėgautis kokybišku garsu bevieliu būdu. Be to, Jūs galite klausyti muzikos per priekyje ir gale esantį USB lizdą. Taip pat grotuve įmontuoti du skaitmeniniai įėjimai, reikalingi, pavyzdžiui, Jūsų televizoriaus pajungimui. Nuo šiols Melody Media taip pat palaiko ir Spotify Connect, kas leis mėgautis muzika bevieliu būdų iš vienos populiariausių ir didžiausių muzikos duomenų bazės. Grotuvas lengvai valdomas ne tik valdymo pultu, tačiau ir specialia Marantz Remote App programėle išmaniajam įrenginiui. Taip pat nauja šio modelio funkcija - individualus garso valdymas A ir B sistemoms. Taigi nuo šiol galėsite klausyti muzikos skirtinguose kambariuose skirtingu garsu. MCR-611 palaiko ALAC, 192kHz/24bit aukštos raiškos WAV failus, FLAC, AIFF, 2.8MHz DSD failus.


lite
Marantz shows how HiFi works in the21th Century. The M-CR611 is a compact and pefect build device…HiFi Choice
"Marantz M-CR611 užima itin aukštą vietą dėka savo galimybių nenutrūkstamai mėgautis kokybiška muzika, dėl puikių bendrų techninių savybių, o taip pat patrauklios kainos savo klasėje - netgi komplektuojant su kolonėlėmis."

Digital-Tested
In the current issue Digital Tested, the new Melody Series (both the M-CR611 and M-CR511) were tested and awarded “sehr gut” (very good). In all test areas, the two devices deliver a superior playback quality for the every day use. They impress with a charming appearance, user-friendliness and a credo, Marantz still remains true to himself.


Modern HiFi
For everyday use, there is barely a better stereo receiver, which can compete with equipment, sound and price of the Marantz M-CR611. Modern Hifi


Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės