ONKYO TX-NR686 7.2 namų kino stiprintuvas 7x210W Dolby Atmos® , Ultra HD, DTS:X, USB, WiFi, AirPlay, Bluetooth, tinklo grotuvas

  • Sena kaina: 649.00 €
  • 599.00 €


With high-current Dynamic Audio Amplification driving your surround system to THX Certified Select™ cinema reference levels, you can transport your audience to the heart of the movie. DTS:X® and Dolby Atmos® soundtracks complement the latest in 4K HDR video via HDMI® pass-through supporting 4K/60p, Dolby Vision™, HDR10, HLG, and the BT.2020 color standard. Now with cross-compatible 3D audio upmixing solutions from Dolby Surround and DTS Neural:X®, you can enjoy regular multichannel movies with spatially immersive sound. Cast music from mobiles to the receiver and other compatible systems in your home over Chromecast built-in, DTS Play-Fi®, or FlareConnect™ wireless multi-room platforms. AirPlay and Bluetooth® technology are also on board. Enjoy built-in streaming services as well Hi-Res Audio via network and USB, all with the dynamic and emotional sound only an Onkyo can deliver.THX® Certified Select ™ standartinis garsas 

THX Certified Select garantuoja didelį garsumą, kurį patyrė komercinis kinas jūsų namuose. Norint gauti sertifikatą, stiprintuvai turi išlaikyti sunkius THX testus, apimančius visus garso įrašo aspektus. THX Certified Pasirinkite komplektus kostiumų patalpoms, kuriose stebėjimo atstumas nuo ekrano iki sėdynės yra apie 3 metrus, o kambario tūris - apie 57 kub. Metrų.

"Dolby Atmos®" ir "DTS: X®" su maišymo sprendimais 

Objektinis garso įrašas leidžia garso grojimo savarankiškai per bet kokį garsiakalbį, judantis visoje jūsų auditorijoje, todėl jie jaučia 5.2.2 colio "Dolby Atmos" arba "DTS: X" garso takelius su natūraliu įsitikinimu. "DTS Neural": "X" ir "Dolby Surround" pakėlimo sprendimai leidžia rasti erdvinius ženklus senose daugiakanalėse garso takelėse ir pritaikyti jas 3D garso atkūrimui per jūsų garso įrašo garsiakalbių sistemą. Abu sprendimai siūlo suderinamą palaikymą įprastoms filmų garso takelėms, tokioms kaip "Dolby® Digital 5.1", "Dolby® TrueHD" ir "DTS-HD Master Audio ™", todėl galite mėgautis daugiau panardinamojo 3D garso iš jūsų filmų bibliotekos, taip pat palaikomos vaizdo transliacijos paslaugos.

"Onkyo Controller" programa, skirta lengvai valdyti daugiabučius kambarius 

"Onkyo Controller" programa kaupia transliacijos paslaugas ir prijungtą prie tinklo garso į vieną intuityvią sąsają. Valdykite grojimą, naršykite interneto paslaugas ir lengvai platinkite garsą visame namuose.

"Chromecast" integruotas, dabar su "Google" asistentu 

Neišmeskite bet kokios muzikos iš savo išmaniojo telefono, nešiojamojo kompiuterio ar kompiuterio į TX-NR686. Su "iPhone", "iPad", "Android" ™ telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, "Mac" arba "Windows" nešiojamuoju kompiuteriu arba "Chromebook ™" valdykite grojimą su "Chromecast" įgalintomis programomis, kurias pažįstate ir myliu. Jei turite garsiakalbį su "Google" asistentu, pvz., "Onkyo Smart Speaker G3", galite balsu pakviesti, atkurti ir valdyti muzikos atkūrimą savo TX-NR686. 

Parengta "DTS Play-Fi®" daugiabučiams garso įrašams 

DTS "Play-Fi" leidžia mėgautis aukštos kokybės muzika iš prijungtų internetinių paslaugų, tinklo žiniasklaidos serverių ir jūsų prietaisų bibliotekos per "Wi-Fi®" bet kokiam daugybei suderinamų produktų, naudojant "Onkyo Music Control App", skirtą "iPad", "iPhone" ir "Android" išmaniesiems telefonams. / tabletės. "DTS Play-Fi" gali sinchronizuoti muziką kiekviename kambaryje. Kiekvienas jūsų šeimos narys gali naudoti savo prietaisą, kad klausytų jų muzikos kambariuose ar kambarių grupėje. "DTS Play-Fi" leidžia suprojektuoti išsamią daugiabučių ekosistemą, kuri praktiškai patenkina bet kokį poreikį. Daugiau informacijos rasite www.play-fi.com.

"Wi-Fi", "AirPlay", "Spotify®" ir "Bluetooth®"

Dviašės 5 GHz / 2,4 GHz "Wi-Fi" užtikrina stabilų ryšį, todėl galite mėgautis sklandžiu transliavimu per "AirPlay", "Spotify" programą ir vietinį tinklą. "Bluetooth" technologija taip pat suteikia paprastą belaidę srautinę transliaciją iš muzikos programų. 

Daugiau transliacijos paslaugų ir interneto radijo

"Amazon" muzika, "TIDAL", "Deezer" ir "TuneIn" yra supakuoti į GUI, todėl lengvai galima rinktis iš muzikos ir radijo programų su Onkyo kontrolieriaus arba "Onkyo Music Control App".

"FlareConnect" bevielis daugiabutis garso įrašas

"FlareConnect" dalijasi garso iš tinklo ir išoriniais garso įvesties šaltiniais tarp suderinamų komponentų. Mėgaukitės lengvais daugiafunkciniu LP įrašų, kompaktinių diskų, tinklo muzikos paslaugų ir dar daugiau atkūrimu naudodami palaikomus komponentus ir garsiakalbių sistemas. Muzikos pasirinkimas, garsiakalbių grupavimas ir atkūrimo valdymas visame namuose yra integruoti į "Onkyo" valdiklio programą.

Pastaba: išoriniai garso įėjimai, palaikantys "FlareConnect", gali skirtis priklausomai nuo modelio. Daugiau informacijos rasite atskiroje produkto specifikacijoje. Atsisiųskite "Onkyo Controller" nemokamai iš "App Store" arba "Google Play".

Palaiko 4K HDR, BT.2020, 4K / 60 Hz ir HDCP 2.2 

Šeši galiniai HDMI® įėjimai palaiko 4K HDR perdavimą HDR10, HLG ir Dolby Vision ™ formatuose. Jie tvarko "BT.2020 4K Video Standard", 4K / 60 Hz atkūrimą ir HDCP 2.2 aukščiausios kokybės turinį. "Front HDMI" jungia vaizdo kameras ar pultelius, o galinė "Sub Out" yra idealus projektoriaus prijungimui. 

Suteikite gyvybei garsą naudodami "Dynamic Audio Amplification" 

Didelės srovės galia yra įrodyta gebėjimu vairuoti keturių omų garsiakalbių apkrovas, išbandančias sunkiausią daugiakanalį stiprintuvą. Raumenų gaudyklės reiškia aukštą dinamikos ir didelės energijos kontrolę. Nefaziniai poslinkio stiprintuvai pateikia išsamų ir darnų garso vaizdą, o VLSC ™ pašalina aukšto dažnio iškraipymus, kad galutinis garsas būtų aiškus.

Grafinė vartotojo sąsaja su paprasta sąranka

Prijungę garsiakalbius ir grotuvus, prijunkite "AccuEQ" mikrofoną ir įjunkite GUI imtuvą per nustatymą, nuo garsiakalbių kalibravimo (įskaitant "AccuReflex" fazių korekciją garsiakalbiai su "Dolby Atmos" funkcija) iki tinklo ryšio. Patobulinta sąsaja leidžia kontroliuoti paprastą ir malonią. 

Veikiančios 2 zonos ir 2 zonos išvesties linijos

"Powered Zone 2" garsiakalbių išvestis leidžia siųsti papildomus garso šaltinius, įskaitant tinklą, S / PDIF ir analoginį, prie kitoje patalpoje esančių garsiakalbių poros. Linijiniai išėjimai namų kino šaltinius gali prijungti prie atskiros "hi-fi" sistemos. Tvarkykite atkūrimo 


Susijusios prekės

Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės