Denon AVR-X2400W 7 x 150W Full 4K Ultra HD tinklo A/V imtuvas su Bluetooth, WI-FI , itegruotas Heos Multiroom ,USB ir pažangiu vaizdo apdorojimu technologija

 • Sena kaina: 749.00 €
 • 600.00 €

Denon AVR-X2400W 7 x 150W Full 4K Ultra HD tinklo A/V imtuvas su Bluetooth, WI-FI , itegruotas Heos Multiroom ,USB  ir pažangiu vaizdo apdorojimu technologija • 7.2 kanalų Full 4K Ultra HD AV imtuvas-stiprintuvas su 150 W galios kiekvienam kanalui ir integruota HEOS beviele sistema, Bluetooth®, Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Vision palaikymu, HDR, HDMI 8 įvestimis / 2 išvestimis

  Apžvalga

  Pilnas naujausių garso ir vaizdo atkūrimo technologijų naujasis AVR-X2400H suteikia neapsakomai įtraukiantį erdvinį garsą, su galingu stiprintuvu ir daugybę muzikos transliavimo pasirinkimų. Dėka integruotos HEOS beveilės technologijos, galite transiuoti muziką iš visų lokalių ar internetinių muzikos transliavimo šaltinių bhe jokio vargo, iš bet kurio namų kampelio su intuatyve HEOS programėle. Sukurkite stulbinantį namų kino potyrį kartu su  Dolby Atmos ir DTS:X 3D erdvinio garso dekodavimu, visomis naujausiomis vaizdo atkūrimo technologijomis įskaitanti Dolby Vision, HDR (High Dynamic Range) ir 4K Scaling. Su papildoma HDMI išvestimi, Jūs galėsite mėgautis AV šaltiniais kituose kambariuose. Išskirtinis DTS Virtual:X ™ prideda visą įkvepiančią patirtį nepriklausomai nuo įdiegtų garsiakalbių skaičiaus.

   

  Galingas 7 kanalų stiprintuvas

  AVR-X2400H turintis 150 W kiekvienamn kanalui, suteikia didele galia ir kontrole visiems kanalams kartu. Auto Eco režimas reguliuoja maksimalio galios perdavimą priklausomai nuo garso lygio.Ekrane esantis indikatorius leis matyti sunaudojamos energijos kiekį realiu laiku. Suderinamumui su visomis kolonėlėmis AVR-X2400H turi mažos varžos operacinį stabilumą su 4 omų garsiakalbiais. 

  7.2 Channel   Ecomode

  HEOS beveilė multi-room sistema, valdoma nemokama HEOS programėle

  HEOS technologija įgalina AVR-X2400H tapti HEOS bevielės sistemos dalimi bei "multiroom" sistemos dalimi. Galite mėgautis mėgstama muzika visur ir visada jūsų namuose. Dalinkitės muzika iš interneto, internetinio radijo, transliuokite muziką per bevielius HEOS garsiakalbius ar kitus HEOS priedėlį turinčius stiprintuvus - imtuvus visuose namuose. Ir visa tai valdykite ir kontroliuokite su išmaniąja HEOS programėle iš jūsų telefono ar plančetės. Programėlė suteikia lengvą ir greitą valdymą, tai reiškia, kad galite kontroliuoti įrenginius iš kiekvieno kambario: leisti muzika skirtingą arba tą pačią  skirtinguose kambariuose, grupuoti kambarius ir atvirkščiai! Sužinok daugiau apie HEOS produkciją čia: http://www.heosbydenon.com.

  Bluetooth, Wi-fi, Airplay connectivity

  Platus muzikos transliavimo šaltinių pasirinkimas

  Heos programėlė sujungia prietiasus į vieną vietą ir leidžia juos valdyti lengvai ir patogiai. Mėgaukitės muzika iš Spotify, Deezer, TuneIn internetinės radijos, Sound Cloud, Tidal ir kitų arba klausykitės muzikos iš savo sukurtų albumų telefone ar plančetėje, USB laikmenų ar kompiuterio. Ši programėlė leidžia susikurti mėgstamiausius transliavimo šaltinius bei muziką.

  High Resolution Audio 

   
   

  Dolby Atmos

  Pajuskite kiekviną dimensiją su Dolby Atmos. Dolby Atmos perkelia Jus į filmo sūkurio vidurį, garsai apskrieja jūsų kūną bei ausis. Mėgaukitės 5.1 erdvinio garso sistema bei dviejais papildomais garsiakalbiais norint išpildyti visus Jūsų lūkesčius namų kino garsų sūkuryje.


  DTS:X / DTS VIRTUAL:X

  DTS:X ispūdingas garso išdėstymas pajusti visas dimensijas. Leidžia patirti neišdildomą pojūtį žiūrint filmus namuose. Jei neturite galimybės įdiegti specialaus aukščio arba erdvinių kolonėlių, DTS Virtual:X prideda visą įkvepiančią patirtį nepriklausomai nuo garsiakalbių skaičiaus arba konfigūracijos.

   

   

  Patobulinta HDMI vaizdo perdavimo sekcija

  8 HDMI įvestys (įskaitant vieną esančia priekinėje panelėje) iš kurių viena integruota priekiniame skydelyje, AVR-X1400H turi visus komponentus, kurie įgalina pajusti namų kino galią: Pilnas 4K Ultra HD, HDCP 2.2, HDR, BT. 2020, "Wide Color Gamut and 4:4:4 Pure Color sub-sampling". Dolby Vision transformuoja vaizdo ryškumą, kontrtastą bei spalvų gamą, o žemesnės raiškos video failus pakels iki 4K kokybės dėl savo atnaujinto procesoriaus. Dėka 2 HDMI išvesčių gali prijungti TV ir projektorių tuo pat metu. 

   

  Aukštos kokybės garsas / USB įvestis priekinėje panelėje

  8 HDMI įvestys (įskaitant vieną esančia priekinėje panelėje) iš kurių viena integruota priekiniame skydelyje, AVR-X1400H turi visus komponentus, kurie įgalina pajusti namų kino galią: Pilnas 4K Ultra HD, HDCP 2.2, HDR, BT. 2020, "Wide Color Gamut and 4:4:4 Pure Color sub-sampling". Dolby Vision transformuoja vaizdo ryškumą, kontrtastą bei spalvų gamą, o žemesnės raiškos video failus pakels iki 4K kokybės dėl savo atnaujinto procesoriaus. Dėka 2 HDMI išvesčių gali prijungti TV ir projektorių tuo pat metu.

  High Resolution Audio 

  Integruotas Bluetooth, Wi-Fi ir AirPlay

  Integruotas "Bluetooth" , WiFi bei LAN prijungimas AVR-X1400H leidžia patogiai ir greitai transliuoti įvairius muzikos įrašus. Stabiliam WiFi ryšiui palaikyti yra prisukamos dvi WiFi ryšio palaikymo antenos. Prijungus AVR-X1400H prie namų interneto, jūs galite naudotis HEOS programėle bei atsiveria daugybė galimybių transliuoti muziką iš viso pasaulio. Kartu su AirPlay galite klausytis mėgstamus įrašus bevieliu būdu iš jūsų iOS įrenginių.

   

  Patobulintas Quad-Core 32-bit DSP Procesorius

  Naudojamas "advanced quad-core 32-bit DSP processor" procesorius, kuris atlieka daugybę veiksmų vienu metu, tokius kaip Dolby Atmos ir DTS:X dekodavimus, Audyssey kambario akustikos korektūras, žemadažnio reguliavimą bei DSP erdivio garso simuliaciją. DSP priedėlis apdoroja daugiau nei 1 milijardą skaičiavimų per sekundę.   

  Denon 2016 AVR Remote programėlė

  Kartu su nemokama "Denon 2016 AVR Remote" programėle pritaikyta iOS, Android ir Kindle Fire, kurią galima atsisiūsti iš Apple appstore, Google play, ar Amazon appstore, jos pagalba galite kontroliuoti įvairias įrenginio operacijas iš savo išmanaus telefono ar plančetės. Programėlė taip pat suteikia lengvą ir greitą prieeigą prie stiprintuvo - imtuvo ekrano statuso, nustatymų meniu, Denon Blu-Ray grotuvo nustatymų, bei internetinių šaltinių nustatymų. Programėlėje galite tiesiogiai pereiti prie HEOS programėlės ir transliuoti muziką į kitus HEOS įrenginiu ir juos pilnai kontroliuoti ir keisti nustatymus.

   

  Audyssey Kambario Akustikos Kalibravimas

  Kiekvienas kambarys, kuriame klausomasi turi akustinių problemų. Šiai problemai išspręsti sukurėme  "Audyssey MultEQ" automatinę kamabrio akustikos koregavimo sistemą. Su šiuo prietaisu yra išmatuojami atstumai dėka mikrofono. Visi garsiakalbiai imtinai ir žemadažnė kolonėlė yra sukalibruojami ir nustatomi, kad grotų be jokių akustinių problemų, juntamas subalansuotas, skaidrus, natūralus skambesys. Po šio kalibravimo skambesys pasižymi aiškiu vokalu, puikiais muzikos ir filmų efektais."Audyssey Dynamic EQ" leidžia kalibruoti skambesį pagal jūsų poreikius norint išgauti kuo natūralesnį ir švaresnį skambesį.


   
   

  Audyssey MultEQ Editor Aplikacija

  Su šia programėle jūs galėsite perimti visišką kontrolę namų kino skambesiui keisti. Eik „under the hood“ peržiūrėkite ir keiskite nustatymus pagal jūsų patalpos akustiką. Programėlę galite atsisiūsti Apple store, Google play ar Amazon appstore.

   

  Išorinis Valdymas IR IP Kontrolės Galimybės

  AVR-X2400H yra dalis Denon specialiai integruoto A/V komponento linijos produktas, su pridėtais plataus spektro kontroliavimo galimybėmis. AVR-X2400H integruotas Control4 SDDP sertifikatas. Taip pat šis įrenginys turi IR nuotolinį valdymą lengvam prietaiso kontroliavimui.


   
   

  Multi-šaltiniai/Multi-Room

  Su AVR-X2400H galite mėgautis 5.1 kanalų erdvine sistema jūsų kambaryje, kol kitose zonose (kambariuose) gros kiti šaltiniai - pavyzdžiui CD ar kitas transliavimo šaltinis. Galite lengvai prijungti ir suporuoti stereo garsiakalbius į "multirooms"  sistemą. Arba galite prisijungti atskirą stereo stiprintuvą ir du garsiakalbius antrojoje zonoje (2 pre-outs), kurie leis pajusti tikrą 7 kanalų erdvinį garsą pagrindiniame kambaryje ir stereo porą kitame kambaryje.


   

  Lengva Prijungti

  Lengvas ir greitas prisijungimas prie AVR-X2400H. Kolonėlių kanalai pažymėti ir sunumeruoti, kad būtų paparasta juos prijungti prie šio įrenginio. Kartu su "Setup assistant" ir "Quik Start Guide" lengvai sukonfiguruosite ir paruošitę įrenginį grojimui. Visą prijungimo informaciją matysite ekrane ir seksite nurodymus, žingsnis po žingsnio.

   

  Paprasta Naudoti

  AVR-X2400H priekinėje panelėje yra pateiktos 4 greitosios nuorodos į populiariausius transliavimo šaltinius. Ergonomiškas nuotolinis valdymo pultas leis keisti transliavimo šaltinius paprastai vieno mygtuko paspaudimu.

   


Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės