Bose® 131 lauko atsparios drėgmei kolonėlės

  • Kaina: 299.00 €

Bose® 131 lauko  atsparios drėgmei kolonėlės

Garsas, kurį įvertinsite namuose. Patikimumas, kurio Jums reikia jūroje ir vonioje.

Kiekviena 131 kolonėlė turi žemų dažnių kamerą ir Bose® plačiajuostį garsiakalbį, kad būtų galima atkurti garsą nuo kristalo tyrumo aukštų dažnių iki galingo ir be trukdžių boso. Kadangi šių kolonėlių išmatavimai visiškai atitinka laivuose ir jachtose išpjautas ertmes kolonėlėms, jas galima be problemų įmontuoti. Montavimui reikalingos medžiagos yra komplekte kartu su kolonėlėmis. Montuojant vonioje, tai atlikti yra dar paprasčiau, be to jų beveik nesimato, nes išorėje lieka tik dangtelis, visa kita įmontuojama į sieną.

Plačiajuostis garsiakalbis

Plačiajuostis garsiakalbis leidžia atkurti vienodesnę garso juostą, nei tai gali padaryti įprastos kolonėlės. Jie taip pat gali atlaikyti karštį, kas rodo jų patikimumą ir be to išplečia dinamikų naudingumą didesniam garso aiškumui.

Patvarumo testas, esant ekstremaliems išbandymams

Nors visos Bose® kolonėlės griežtai ir rūpestingai tikrinamos, bet lauko kolonėlėms keliami dar griežtesni reikalavimai. Mūsų inžinieriai šiam testui specialiai sukuria ekstremalias gamtos sąlygas, kaip pvz. Tiesioginius saulės spindulius, lietų, karštį, ledą, netgi rūką ir druskos garus. Taip pat dirbtinai sukuriamas daugelio naudojimo metų nusidėvėjimas, kad būtų galima garantuoti visų lauko kolonėlių galimybių bei reikalavimų įvykdymą. Atsparios saulės spindulių, rūko, didelės drėgmės, lietaus ir sniego poveikiui. Nepriekaištingai veikia, kai aplinkos temperatūra svyruoja nuo – 400C iki +800C.

Išbandytos, esant ekstremalioms sąlygoms.

131 kolonėlė buvo sukurta be jokių kompromisų,kad galėtų atlaikys bet kokias gamtos išdaigas. Joje įmontuotas specialus garsiakalbis, kuriame yra Composit-Konus, kuris atlaiko ir ekstremalias temperatūros kaitas. Garsiakalbiai atlaiko sūraus vandens rūką dvigubai ilgiau, nei to reikalauja JAV jūrų pramonės nustatyti standartai.


Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės