ELAC Debut 2.0 B6.2 lentyninės garso kolonėlės

Mažos bet galingos ir neįtikėtinai muzikalios !
Improving on the B6—a speaker with accolades from the global press and awards from industry professionals—was not an easy task. But constant improvement is what we do at ELAC, and the Debut B6.2 raises the bar for bookshelf performance higher than ever before. What competition it has starts at many times its price.
SPECIFICATIONS
Enclosure Type : 2- Way Bass Reflex
Frequency Response: 44Hz – 35000Hz
Nominal Impedance: 6 Ohms
Sensitivity: 87db @2.83v/1m
Crossover Frequency: 2200Hz
Max Power Input: 120 Watts
Tweeter: 1″ Cloth Dome
Woofer: 6-1/2″ Aramid Fiber
Cabinet: CARB2 Rated MDF
Cabinet Finish: Black Ash Vinyl
Port: Dual Flared
Binding Posts: 5 – Way Metal
Dimensions (WxHxD) : 7.69″ x 14.76″ x 10.55″Transliavimas aukštos raiškos muzikos negali būti paprastesnis, naudojant daugybę galimybių iš NAS (tinklo prijungtos laikmenos), kompiuterių, mobiliųjų įrenginių ir interneto, naudojant ""Wi-Fi"", ""Ethernet"", ""Airplay 2"", ""Bluetooth®"" ir USB. ""CEOL"" taip pat palaiko daugybę muzikos transliacijos paslaugų, tokių kaip ""Spotify"" ir ""Tidal"", taip pat interneto radijas ir FM / AM radijas. Neužmirštant fizinės terpės, taip pat yra įmontuotas CD grotuvas.
CEOL N10 turi išskirtinį minimalistinį dizainą, kuris apima supaprastintas geometrines linijas su moderniausiomis technologijomis..
Stilingi garsiakalbiai buvo sukurti ""Denon"" hi-fi paveldo pagrindu. Norint pasiekti geriausius rezultatus, aukštos kokybės 12 cm garso / vidutinio garso jutiklis buvo derinamas su 3 cm aukščio raiškos garsiakalbiu ir kryžminiu tinklu su pasirinktais komponentais, kurie atkuria natūralaus garsumo glezmą.
Patogus, aptakus dizainas su minimaliu pėdsaku
CD leistuvas (WMA arba MP3), AM / FM imtuvas ir USB prievadas
""Bluetooth"", ""Wi-Fi"", ""AirPlay 2"" ir ""HEOS"" tinklo ryšį
Srautines muzikos transliavimas iš populiariausių muzikos paslaugų
""Amazon"" ""Alexa"" balso suderinamumas
Du optiniai įėjimai
Televizija yra suderinama su įvesties jutikliu, kai optiniai įėjimai įjungiami automatiškai, kai televizorius įjungtas, infraraudonųjų spindulių (IR) mokymosi funkcija televizoriaus nuotoliniam valdymui
Dviejų krypčių garsiakalbiai su 12 cm garso garsiakalbiais ir 3 cm minkštu kupolu
""HEOS"" namų garso sprendimas
Patvarus, dvigubas sluoksnis, atsparus įbrėžimams viršutinis skydas"
VALDYMAS LIETIMU.
Pagrindinis elementas yra nauji jutikliniai klavišai RCD-N10 viršuje. Taip pat turite galimybę valdyti prietaisą iš išmaniojo telefono. Korpusas suskurtas taip, kad turi dvigubą sluoksnį atsparų įbrėžimams taip pat atsparų paviršių, kuris suteikia jam aiškų prisilietimą.
PATOBULININKITE TV GARSĄ.
Kodėl gi nesidžiaugti puikiu RCD-N10 mini HiFi sistemos garsu žiūrint televizorių? Dėl dviejų optinių įėjimų ir TV nuotolinio valdymo funkcijos galite pagerinti savo garso kokybę, kad galėtumėte pasimėgauti įvairiausiais filmais bei serialais.
MINIMALUS DYDIS.
Viena iš mažiausių mini sistemos rinkoje, RCD-N10 puikuojasi aukščiausios klasės kokybe ir kompaktišku bei mažu dizainu. Jis gali būti pastatytas bet kur namuose gali užpildyti visus namus gražiu garsu.
TŪKSTANTIS DALYKŲ. TAI PUIKU. TAI CEOL.
Tai muzikos laisvė. Tai "HEOS" multi-room šeima. Tai patobulintas TV-garsas. Tai puikus CD grotuvas. Visi CEOL yra kažkas kitokio pobūdžio. Sužinok, kas tai yra tau.
GALIMYBĖ NAUDOTIS PROGRAMĖLE.
Visa jūsų muzika po ranka. Prisijunkite prie mėgstamiausių muzikos šaltinių naudodami "Wi-Fi" su "HEOS", "AirPlay2" arba "Bluetooth®". Su daugiau nei 100 metų garso meistriškumo legenda, Denon CEOL-N10 užtikrina aukštos kokybės garsą, nesvarbu, kaip jūs klausote.      

Denon RCD-N10 tinklinis muzikos centras su CD grotuvu ir HEOS multiroom

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

Stereo komplektas Denon RCD-N10 su ELAC B6 V2.0 Debut lentyninėmis kolonėlėmis

  • 979.00 €
  • 897.00 €

Anksčiau peržiūrėtos prekės