Bose® SoundLink® aplink ausis  wireless II ausinės 


Tai pirmosios Bose ausinės, kurių nereikės jungti kabeliais. Mėgausitės filmais, muzika ir telefoniniais pokalbiais be jungimo laidų. Bose® AE2w Bluetooth® ausinės atkuria natūralų garsą ir yra labai patogios bei neribojančios judėjimo.

Įspūdingas garsas ir patogumas

Naujai sukurta ausinių pagalvėlių medžiaga ir specialiai sukurtas dizainas leidžia dar labiau slopinti aplinkos triukšmą ir padaro šias ausines itin patogias nešioti.

Bluetooth® valdymo sąsaja, kad galėtumėte valdyti tam tikras iPad funkcijas, Bluetooth® sąsaja ir dviejų įrenginių ryšys, kad galėtumėte lengvai perjungti pokalbius     ir muziką bei filmų garsą.

Integruotas aukštos kokybės garsas

Kaip ir kitose AE2 ausinėse, Bose® AE2w ausinėse integruota išskirtinė TriPort® technologija, kad iš lengvų ausinių išgautumėte aukštos kokybės garsą, aiškius   aukštus dažnius ir gilius žemuosius. Patirkite  muziką ir filmų garsą naujoje skambesio dimensijoje.

  Komfortas be jungiamųjų laidų

  Daugelis šiuolaikiškų ausinių vis dar sujungiama laidais tarp ausinių ir įrenginių, o Bose® AE2w    Bluetooth® ausinės (9 metrų spinduliu) Jums leidžia mėgautis muzika ar filmų garsu bei    telefoninių pokalbių metu laisvai judėti. Kraunamos ličio jonų baterijos veikia 7 valandas, kai    ausinės įjungtos gali budėti iki 200 valandų “Stand-by” režimu. Komplekte yra USB kabelis, tad    jas pakrauti labai paprasta.

Paprasta naudoti

 Bluetooth® valdymo modulio dėka ausines labai paprastai prijungsite prie Jūsų iPad, išmaniojo  telefono ir kitų pageidaujamų Bluetooth® įrenginių. Tiesiog ant ausinių paspauskite    Multifunction mygtuką kartu su mygtuku "garsiau" ir savo Bluetooth® įrenginio sąraše pasirinkite Bose® AE2w ausines. Ausines tuo pačiu metu galima   prijungti prie dviejų įrenginių, pavyzdžiui tuo metu, kai klausotės iPad įrašų, Jūsų telefonas bus prijungtas prie ausinių. Kai suskamba telefonas, ausinės automatiškai sustabdo iPad įrašą ir galėsite įjungti telefoninį pokalbį. Kai baigsite pokalbį, įrašas toliau paleidžiamas automatiškai.

Daugiapusis valdymo modulis

Valdymo modulyje rasite mygtukus: Power (1), garso (2) ir multifunction (3). Šiais mygtukais galėsite valdyti iPad funkcijas, kaip pasirinkti ir paleisti/sustabdyti kūrinį. Sekantis mygtukas perjungia pokalbius į kitus šaltinius. LED ekranėlyje matysite  baterijos energijos likutį ir Bluetooth® ryšio būklę.

Pokalbiai

Per integruotą mikrofoną galėsite kalbėti su pašnekovu, kai pokalbis vyksta per išmanųjį telefoną ir ausinės prijungtos Bluetooth® ryšiu. Taip pat galėsite valdyti kalbos atpažinimo App programas iš savo išmaniojo telefono ir iPad, tokias kaip Siri ir Google paiešką.

Komfortas ir ilgaamžiškumas

Ausinių dizainas ir medžiagos garantuoja ilgaamžę kokybę ir patogumą. Ausinių kaušelius galima pasukti, kad būtų paprasčiau transportuoti.

Spalva:

  • Juoda
  • Balta


Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

Bose® SoundLink® aplink ausis wireless II ausinės

  • 279.00 €

Anksčiau peržiūrėtos prekės