Pioneer S-R55TB namų kino komplektas 5.0 #Nemokamas pristatymas

  • Kaina: 399.00 €

STILINGAI SUPROJEKTUOTA DINAMIŠKUMUI

„S-RS55TB 5ch“ garsiakalbių paketas yra idealus sprendimas kuriant savo namų pramogų sistemą su jūsų pasirinktu AV imtuvu. S-RS55TB, kurį sudaro aukštai įmontuoti priekiniai garsiakalbiai su vertikaliais dvigubais garsiakalbiais, centriniu garsiakalbiu ir erdviniais garsiakalbiais, „S-RS55TB“ skleidžia galingą garsą su dinamišku bosu ir puikia garso lokalizacija. Tai sukuria patrauklų mėgstamų filmų ir muzikos garso lauką. Aptakus dizainas ir medinės spintelės suteiks autentišką įspūdį jūsų kambario interjerui.

ĮSPŪDINGAS GARSAS APTAKUS

Suprojektuotos rafinuotos medinės spintelės ir vėsūs metaliniai akcentai, garsiakalbių paketas sukuria visavertį jūsų namų pramogų parametrą. Nors įėjimo klasė, „S-RS55TB“ siūlo autentišką patirtį mėgaujantis muzika ir filmais.

VERTIKALI DVIGUBA SISTEMA REALIZUOJA TAŠKO ŠALTINĮ

Naudojant „Vertical Twin System“, du to paties dydžio ir našumo garsiakalbiai yra patalpinti virš ir žemiau garsiakalbio, todėl žemieji dažniai skamba taip, lyg jie būtų skleidžiami iš tviterio centro - tas pats efektas, kaip ir koncentriniam garsiakalbiui (virtualus). koncentrinė sistema). Be aiškios garso vaizdo lokalizacijos ir turtingo garso lauko, sistema siūlo atkuriamą grojamąjį turinį. Klausydamiesi šių garsiakalbių atraskite naujas garso detales.

Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės