Aukščiausios kokybės garso kokybe Era 300 muzika ne tik supa jus, bet ir atsiduria muzikos scenos centre.
Revoliucinis akustinis dizainas, palaikantis Dolby Atmos technologiją su šešiais optimaliai išdėstytais garsiakalbiais visame įrenginio priekyje, šonuose ir viršuje, skleidžia garsą nuo sienos iki sienos ir nuo grindų iki lubų, panardindamas klausytoją į daugiamatį dainų garsą.
Nesvarbu, kur esate ir ko klausotės, garso patirtis bus nuostabi. Individualizuotos tvarkyklės išsklaido garsą į dešinę, kairę, pirmyn ir aukštyn, sukurdamos sensacingai platų garso sceną, kurią galite patirti visame kambaryje.
Perduokite srautu per „Wi-Fi“ iš visų mėgstamų paslaugų. Vienu mygtuko paspaudimu sukurkite stereofoninį susiejimą su „Bluetooth®“ įrenginiu. Prijunkite patefoną ar kitą muzikos šaltinį naudodami papildomą Sonos laidą ir linijos įvesties adapterį (parduodami atskirai).
Pasinerkite į nuostabų kelių kanalų erdvinį garsą sujungę du garsiakalbius su Sonos Arc arba Beam (Gen 2). Patobulinti Dolby Atmos, kiekvieno gaminio šoniniai ir viršutiniai kanalai sukuria visa apimančią garso sceną, leidžiančią pasinerti į istoriją. Taip pat galite leisti „Dolby Atmos“ turinį iš „Apple Music“.
Mėgaukitės nemokama muzika, originaliu turiniu ir tūkstančiais tiesioginių radijo stočių „Sonos Radio“. Leiskite muziką laisvų rankų įranga ir lengvai naudodami „Sonos Voice Control“ ir mėgaukitės neprilygstamu privatumo lygiu. Taip pat gausite prieigą prie naujų funkcijų ir paslaugų reguliariai atnaujindami programinę įrangą.
Naudokite „Sonos“ programą, „Sonos Voice Control“, „Apple AirPlay 2“ ir intuityvius jutiklinius valdiklius, esančius garsiakalbio viršuje. Paprašykite „Amazon Alexa“ nustatyti žadintuvą, tvarkyti išmaniuosius namų įrenginius ir dar daugiau.
Tik vienu bakstelėjimu „Sonos“ programoje „Trueplay“ technologija analizuoja unikalią jūsų kambario akustiką ir optimizuoja garsiakalbio EQ. Tai užtikrina, kad visas jūsų leidžiamas turinys skambės taip, kaip turėtų.
Mūsų įsipareigojimą klausytojams ir planetai liudija tai, kad garsiakalbis Era 300 pagamintas iš 100 % perdirbto plastiko ir naudoja energiją taupančias technologijas. Pristatome jį pakuotėse, pagamintose iš tvarių šaltinių ir perdirbamo pluošto.
 • stiprintuvai: šeši skaitmeniniai impulsų stiprintuvai, puikiai suderinti su unikalia garsiakalbio akustine architektūra, leidžia mėgautis neprilygstama garso patirtimi
 • Aukštų dažnių garsiakalbiai: keturi aukštų dažnių garsiakalbiai rūpinasi patikimu aukštųjų ir vidutinių dažnių muzikiniu pagrindu. Į priekį nukreiptas aukštų dažnių garsiakalbis sukuria sklandų garso lauką centre, o du į šonus nukreipti aukštų dažnių garsiakalbiai sukuria stereofoninį padalijimą. Į viršų nukreiptas aukštų dažnių garsiakalbis krypties kūgyje atspindi garsą nuo lubų leidžiant Dolby Atmos turinį
 • žemų dažnių garsiakalbiai: du žemų dažnių garsiakalbiai maksimaliai padidina žemus dažnius ir yra nukreipti į kairę ir į dešinę stereo atkūrimui
 • mikrofonai: tolimojo lauko mikrofonų masyvas naudoja pažangų pluošto formavimą ir kelių kanalų aidėjimo atšaukimą, kad būtų galima greitai ir tiksliai suaktyvinti balso valdymą ir sureguliuoti Trueplay. Išjunkite mikrofono jungikliu
 • „Wi-Fi“: suderinamas su „Wi-Fi 6“. Prisijunkite prie „Wi-Fi“ tinklo, valdomo bet kurio 802.11a/b/g/n/ac/ax maršruto parinktuvo, palaikančio 2,4 GHz arba 5 GHz.
 • „Bluetooth“: „Bluetooth 5.0“ palaiko garso srautinį perdavimą iš bet kurio „Bluetooth“ palaikančio įrenginio
 • USB-C: prijunkite muzikos šaltinį naudodami 3,5 mm pagalbinį laidą ir Sonos linijos įvesties adapterį. Prijunkite maršrutizatorių naudodami eterneto kabelį ir Sonos Combo adapterį. (Visi priedai parduodami atskirai)
 • Procesorius: keturių branduolių, 4 x A55 1,9 GHz
 • atmintis: 8 GB DDR4 atmintis, 8 GB NAND atmintis
 • valdymas balsu: palaiko Sonos Voice Control ir Amazon Alexa. Paslaugos prieinamumas skiriasi priklausomai nuo kalbos ir šalies
 • Apple AirPlay 2: palaiko AirPlay 2 Apple įrenginiuose, kuriuose veikia iOS 11.4 arba naujesnė versija
 • pakuotės turinys: Sonos Era 300, 2m maitinimo laidas, greitos pradžios vadovas ir garantija
 • produkto matmenys: 160 x 260 x 185 mm
 • svoris neto: 4.47 kg
 • Rašyti atsiliepimą

  Pastaba: HTML nesiverčia!
      Blogas           Geras

  Sonos Era 300 išmani garso kolonėlė AirPlay2, Dolby Atmos, Bluetooth

  • 499.00 €
  • 469.00 €

  Anksčiau peržiūrėtos prekės