• iLX-F905D Alpine Halo9 yra visame pasaulyje žinomos Alpine Halo gaminių linijos antros kartos grotuvas su 9 colių didelės raiškos WXGA jutikliniu ekranu ir yra suderinamas su beveik bet kokia transporto priemone su 1DIN arba 2DIN grotuvo instaliacijos vieta. Atrodo, kad itin plonas ekranas tiesiog sklendžia virš prietaisų skydelio ir gali būti įvairiai reguliuojamas, kad būtų pasiekta geriausia padėtis.
  • Mėgaukitės belaidžiu Apple CarPlay ir Android Auto (laidiniu) suderinamumu, DAB+ skaitmeniniu radiju, USB vaizdo atkūrimu, didelės raiškos garso atkūrimu, Bluetooth laisvų rankų įranga ir garso transliacija bei dar daugiau su šiuo nuostabiu įrenginiu.
  • Mėgaukitės savo transporto priemonėje išskirtinai gera garso kokybe: Alpine Halo9 yra pirmasis pasaulyje grotuvas, turintis įmontuotą D klasės stiprintuvą ir daugybę profesionalių garso derinimo funkcijų, tokių kaip 2-jų juostų dažnių filtrai, parametrinis ekvalaizeris, skaitmeninė laiko korekcija ir daug daugiau.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

Alpine iLX-F905D Halo9 – 9-ių colių skaitmeninės medijos imtuvas su DAB+ skaitmeninio radijo imtuvu, Apple CarPlay ir Android Auto

  • 810.00 €

Anksčiau peržiūrėtos prekės