pažangioji navigacijos sistema - X800D-U
One Look Navi XL - visapusiška navigacijos sistema - su dideliu 8" ekranu sukuria visiškai naujus automobilinės įrangos naudojimo pojūčius. Labai didelis ekranas visapusišką sistemą paverčia dar patogesne, o žiūrėdami filmus pasijausite kaip kino teatre. Netgi perskirtame ekrane vaizdas tikrai puikus.
8" ekranas yra net 43% didesnis už 7" (17.78cm). Navigacijos žemėlapio detalumas  stulbina netgi pusiau padalintame ekrane. Išbandykite ir niekuomet nenorėsite grįžti prie mažesnio ekrano įrenginių!
3-ios kartos One Look Navi navigacijos sistema
One Look Navi - jau 3-ios kartos, su dar geresne vaizdo grafika. Reikiamą informaciją pamatysite iš pirmo žvilgsnio, o kontroliuoti sistemą bus dar patogiau.
Sistema apjungia daugybę pažangiausių galimybių, įskaitant universaliąją Alpine TuneIt App programėlę su Facebook ryšiu.
Puikią garso kokybę papildo didelės plėtros galimybės, įskaitant integruotus Bluetooth su valdymo balsu galimybėmis bei DAB/DAB+.
Saugiam išmaniųjų telefonų naudojimui automobilyje
MirrorLink™ - tai standartas, skirtas prijungti išmaniuosius telefonus prie automobilio informacinių ir pramoginių sistemų. Šį standartą palaiko pirmaujantys automobilių gamintojai, automobilių bei portabilios elektroninės įrangos gamintojai, priklausantys automobilinių ryšių konsorciumui (Car Connectivity Consortium CCC). MirrorLink™ leidžia patogiai ir nuosekliai naudoti išmaniųjų įrenginių programėles, skirtas navigavimui, muzikos atkūrimui ar kitoms pramogoms bei bendravimui.
Turite išmanųjį telefoną, suderinamą su MirrorLink™ - aplankykite savo telefono gamintojo programų parduotuvę, atsisiųskite reikiamą programėlę (gali būti mokama paslauga) ir įdiekite ją savo telefone. Alpine įrenginys naudojamas tik kaip terminalas, visas procesas vyksta telefone. Automobilį užvedus, telefono baterija kraunasi. Navigavimo metu galite gauti naujausią eismo situacijos informaciją.
Alpine TuneIt App programėlė - garso nustatymams ir bendravimui
X800D-U veikia su nuostabia Alpine TuneIt App programėle, kuri leidžia išmaniuoju telefonu reguliuoti garso sistemos nustatymus. Sureguliavę garso sistemą, pasidalinkite informacija apie nustatymus su kitais vartotojais, persiųsdami nustatymų informaciją į Alpine debesų serverį. Galite peržiūrėti ir reitinguoti kitų vartotojų pateiktą informaciją, taip pat atsisiųsti ją ir išbandyti šiuos nustatymus savo automobilyje. Programėlė Alpine TuneIt App leidžia gauti naujienas iš Jūsų Facebook draugų, pažymėti jas "Like" ir netgi gali perskaityti Jums šias naujienas!
Atsisiųskite Alpine TuneIt App iš Apple App Store ar Google Play.
Aukščiausia garso kokybė, suderinta specialiai Jums
X800D-U garsas skamba su nauja galia, suteikiama BASS ENGINE SQ garso procesoriaus, užtikrinančio bendrą dažnuminį balansą bei galingą žemų dažnių skambesį. 24-Bit DAC, 4V linijiniai išėjimai, skaitmeninė laiko korekcija, 9-ių juostų parametrinis ekvalaizeris - ir visa tai galite valdyti išmaniuoju telefonu su Alpine TuneIt App programėle!

Pažangiausias galios IC
Aukščiausios kokybės integruotas galios stiprintuvas  užtikrina puikią garso kokybę.
DAB imtuvas
Galite mėgautis puikia skaitmeninių radijos stočių programų kokybe. Integruoti DAB, DAB+ ir DMB imtuvai, sukurti naudojant naujausias technologijas, užtikrina puikų signalo priėmimą.  Vietovėse, kuriose nėra DAB transliacijų, imtuvas automatiškai persijungs į analoginį režimą su RDS. DAB imtuvui reikalinga antena parduodama atskirai (KAE-220DA).

HDMI jungtis
Prijunkite HDMI jungtimi išmanųjį telefoną ar grotuvą prie X800D-U ir žiūrėkite filmus aukštos raiškos ekrane. Skaitmeninis duomenų perdavimas ir WVGA ekranas užtikrina puikią vaizdo kokybę. Reikalingas papildomas HDMI kabelis: KCU-610HD skirtas iPhone, Sony Xperia ACRO ir Motorola, KCU-610MH skirtas HTC ONE, Samsung Galaxy S4, Sony Xperia Z.
Dideli valdymo mygtukai
Ne tik matyti dideliame ekrane yra patogiau. Dideliais mygtukais valdyti įvairiausias funkcijas tikrai yra patogiau! Pabandykite ir įsitikinsite, kad 8" ekranu su dideliais mygtukais valdymas tikrai patogesnis ir daug saugesnis!
Žemėlapius matysite geriau
8” ekranas - puikus pasirinkimas navigacijai, kadangi žemėlapius matysite detaliau. Netgi maži gatvių pavadinimų užrašai matomi labai aiškiai. Tai suteikia vairavimui daugiau malonumo ir, kas svarbiausia, leidžia vairuoti saugiau.
Dideliame ekrane žiūrėti filmus dar maloniau
Didelis 8” ekranas realiai 43% didesnis už 7” ekranus. DVD filmus, video iš iPod ar kitų įrenginių žiūrėti dar maloniau. Taip pat patogiau ir valdyti prijungtus įrenginius.
Galimybė prijungti Alpine klimato kontrolės ir parkavimo jutiklių interfeisą
Daugelio automobilių grotuvų ekranuose atvaizduojama klimato kontrolės ir parkavimo sistemų informacija. Ši informacija dingsta, pakeitus grotuvą. Su X800D-U tai ne problema, kadangi prie šio grotuvo galima prijungti Alpine interfeisą, kuris atvaizduos X800D-U ekrane automobilio klimato kontrolės ir parkavimo sistemų informaciją. Tai leidžia pilnai integruoti Alpine grotuvą į bendrą automobilio informacinę sistemą.
Parkavimo sistemos jutikliai indikuoja atstumą iki automobilio priekyje ar gale esančios kliūties ir leidžia lengviau bei saugiau manevruoti parkuojant automobilį.

Galinio vaizdo kamera aiškiai rodo parkavimo vietą. Grotuvas automatiškai nutildo muziką, kad girdėtumėte parkavimo jutiklių garsinius signalus.

Klimato kontrolės ir šildymo sistemos nustatymų atvaizdavimas leidžia lengvai, patogiai reguliuoti sistemą.

Alpine X800D-U instaliavimo komplektai
Gražiai instaliuoti 8" ekraną automobilyje yra pakankamai sudėtinga, todėl Alpine pateikia instaliavimo komplektus, kuriuose yra visos reikalingos mechaninės instaliavimo ir tvirtinimo dalys bei prijungimo interfeisai valdymui multifunkciniu vairu. Instaliavimo komplektai skirti įvairių modelių automobiliams: daugeliui Volkswagen, Seat ir Skoda, Mercedes A Class (W169), B Class (T245), Vito ir Viano, Kia Sportage, Mitsubishi ASX, Nissan Qashqai. Daugeliui kitų automobilių instaliavimo komplektai ruošiami. Detalesnės informacijos teiraukitės Alpine atstovų.
Visapusiškas valdymas, visapusiškas navigavimas
Visapusiškas valdymas
X800D-U pristato visiškai naujo lygmens, ypatingai patogų valdymą, įgalinantį ekrane vienu metu matyti dviejų šaltinių informaciją. Jums nereikės perjunginėti skirtingų ekrano indikacijos, norint pasirinkti tarp skirtingų meniu. Visa reikiama informacija pateikiama tiesiogiai viename ekrane. Paprastos jutiklinio ekrano piktogramos ir pritaikomos pagal poreikį funkcijos suteikia dar daugiau patogumo.
Pritaikykite įrenginį asmeniniam naudojimui
Aštuonias dažniausiai naudojamas funkcijas galite norima eilės tvarka įkelti į mėgstamiausių funkcijų ekrano skiltį tiesiog pažymėdami ir perkeldami pasirinktą piktogramą. Tai leis lengvai ir greitai įjungti mėgstamą radijo stotį ar paskambinti geriausiam draugui neieškant informacijos telefono adresų knygelėje. Taip pat galite pasirinkti ekrano fono spalvą ir suderinti garso parametrus pagal jūsų automobilio modelį. Ir visa tai individualiai nustatoma dviems vartotojams, remiantis telefono atpažinimu per Bluetooth sistemą.

Labai patogu dviems vartotojams
Jei Jūs, Jūsų sutuoktinis ar kitas asmuo dažnai vairuojate tą patį automobilį, galite įrašyti savo vartotojo profilį. Kai įsėsite į automobilį, Bluetooth automatiškai prijungis telefoną prie X800D-U ir įjungs Jūsų profilio nustatymus - valdymo ekrano ir fono spalvos, mėgstamiausių funkcijų, telefono adresų knygeles, radijo ir galinio vaizdo kameros nustatymus. Jums nebereikės rankiniu būdu kiekvieną kartą nustatinėti savų parametrų, tai sutaupo laiko ir naudojimasis tampa žymiai paprastesnis.

Multimedijos specialistas
Nesvarbu kokio tipo įrašais norite mėgautis - X800D-U jiems pasiruošęs. Atkuria muzikos ir vaizdo įrašus iš iPhone/iPod, USB laikmenų bei DVD (DVD-Video/CD/DivX/MP3/WMA/AAC). 8” WVGA didelės raiškos ekrane su vaizdo EQ nustatymais vaizdo įrašai atkuriami tikrai puikiai. Taip pat galite transliuoti muziką per integruotą Bluetooth modulį ar prijungti mobilųjį telefoną. Garso reguliavimo funkcijos apima MediaXpander, 6-ių kanalų laiko korekciją, 10 išankstinių ekvalaizerio nustatymų bei ir 9-ių juostų EQ.

Patogesniam vairavimui - glaudesnė sistemos integracija
X800D-U galima lengvai integruoti į gamyklinę automobilio sistemą. Naudojant integravimui skirtus interfeisus, X800D-U galėsite valdyti multifunkcinio vairo mygtukais bei informaciją matyti automobilio kompiuterio ekrane. Visa tai - vieningos navigacijos koncepcijos dalis, leidžianti nenukreipti žvilgsnio nuo kelio.
Visapusiškas navigavimas
Dar niekada naudotis navigacijos sistema nebuvo taip lengva ir patogu, kaip su nauja iGO Primo 2 programine įranga, aprūpinta eile įvairių labai naudingų funkcijų. X800D-U suteikia jums plačią žemėlapių aprėptį beveik visose Europos šalyse, žemėlapius su 3D orientyrais, greitkelio režimą, pažangios adreso įvesties ir kitas sudėtingas funkcijas. Ir, žinoma, pusiau perskiriamas ekranas leidžia tuo pat metu matyti bei valdyti navigaciją ir kito šaltinio, pvz. muzikos, ekraną.
Papildomos funkcijos - malonesniam vairavimui
X800D-U pažangiausia navigacijos sistema suteikia viską, ko gali prireikti, nesvarbu, kokioje šalyje keliausite. 47 Vakarų ir Rytų Europos šalių žemėlapiai, navigacijos balso nurodymai 29 kalbomis, teksto perskaitymo funkcija 15 kalbų. Išplėstinė POI duomenų bazė leis lengvai rasti reikalingas vietas, integruotas TMC imtuvas užtikrins, kad išvengsite transporto spūsčių keliuose.
Per 30 dienų nuo pirmojo įjungimo - nemokamas žemėlapių atnaujinimas
Per 30 dienų po pirmo GPS signalo priėmimo apsilankykite www.naviextras.com tinklalapyje ir pasitikrinkite, ar nėra navigacijos žemėlapių atnaujinimų, kuriuos atsisiųsti galėsite nemokamai. Tai užtikrina, kad, nusipirkę įrenginį, gausite ir naujausius žemėlapius.
Žemėlapiai su 3D orientyrais
3D žemėlapiai suteikia daug realesnį vietovės, kuria važiuojate, vaizdą. Žemėlapiuose pateikiami šimtai 3D orientyrų, miesto žemėlapiuose vaizduojami 3D pastatai, todėl keliauti žymiai lengviau.

Greitkelio režimas
Be žemėlapio, šis režimas suteikia daug papildomos informacijos apie kelyje esančias poilsio aikšteles, restoranus ir degalines. Patogesniam kelionės planavimui pateikiama informacija apie likusį atstumą bei numatomą atvykimo laiką.

Išplėstinė adresų įvestis
Galima įvesti pašto kodus, įskaitant ir 7-ių skaičių JK kodus. Sistema atpažįsta ir dalinius adresus. Galite pasirinkti savo kalbą iš 33 skirtingų klaviatūrų, įskaitant kirilicą ir graikų.
Visapusiškas saugumas
Visapusiškas saugumas
Alpine ne tik suteikia daug pramogų ir informacijos, bet ir rūpinasi Jūsų saugumu. Bluetooth įranga, galimybė prijungti galinio vaizdo kamerą - tai tik dalis funkcijų Jūsų bei eismo saugumui.
Paruoša galinio vaizdo kamerai su atstumo vedliu
Alpine galinio vaizdo kamera manevravimą atbulomis paverčia lengvesniu ir saugesniu. Spalvoti atstumo žymekliai atsiranda ekrane ir gali būti sureguliuoti pagal automobilį. Alpine daugiavaizdės kameros gali būti valdomos lietimui jautriu ekranu.

Pažangus Bluetooth su išplėstomis galimybėmis
Integruotas Bluetooth modulis leidžia naudotis mobiliuoju telefonu, nelaikant jo rankose. Pažangus Alpine Bluetooth suteikia dar daugiau funkcijų, kurios palengvina vairavimą. Suderinamas su daugeliu Bluetooth ryšį turinčių telefonų, integruotas Bluetooth užtikrina paprastą telefono adresų knygelės peržiūrą, automatinį atnaujinimą bei greitą abėcėlinę paiešką. Galima užlaikyti arba perjungti įeinančius skambučius, o taip apt matyti skambučių istoriją bei greito numerių rinkimo ekraną.

Prie X800D-U galima priregistruoti iki 5 telefonų. Galima transliuoti muziką iš vieno telefono, tuo tarpu kitu naudotis laisvų rankų režimu. Greito rinkimo ekrane galima nustatyti 4 dažniausiai naudojamus numerius.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

Alpine X800DC-U multimedija didelis 8" ekranas - TomTom navigacija ir pramogoms

  • 1,400.00 €

Anksčiau peržiūrėtos prekės