Multimedija Alpine iLX-700 su Apple CarPlay technologija

  • Sena kaina: 599.00 €
  • 578.00 €

Pristatome pirmąjį Alpine grotuvą, sukurtą naudojimui išskirtinai su Apple CarPlay technologija 

Inovatyvi iLX-700 sistema su Apple CarPlay pateikia išmanesnį būda, kaip naudoti iPhone kelionėje. Apple CarPlay suteikia iPhone vartotojams neįtikėtinas galimybes skambinti, naudotis žemėlapiais, klausyti muzikos ar gauti pranešimus, visas šias funkcijas valdant paprasčiausiai balsu ar lietimu.

Kelionės metu mėgaukitės Spotify, internetinio radijo transliacijomis ar grojaraščiais  - išnaudokite visas galimybes.

Turėdami iLX-700, galėsite valdyti Apple CarPlay grotuvo 7" aukštos raiškos jutikliniu ekranu arba aktyvuoti Siri.

Apple CarPlay suderinamas su iPhone 5S, iPhone 5C, Phone 5, iPhone 6 ar iPhone 6 plus, kuriuose naudojama naujausios versijos IOS.


TuneIt_icon3_Pre-amplified_outputs_icon50w_x_4_icon.gifBass_SQ_2013_iconbassengine_pro_white_iconcamera_ready_iconCrossover_icon.gifmedia_expander.gifQuickSearch.gifrds.gifSW_Level_icon.gifSWRC_Ready.gifUSB_Cable_included.gifLogo_WVGA.jpg

iLX-700, iPhone ir Apple CarPlay — puiki kombinacija.

Apple CarPlay suteikia galimybę saugiai ir patogiai naudotis iPhone automobilyje. Paprasčiausiai prijunkite savo iPhone prie iLX-700 ir Apple CarPlay ikona užsidegs Alpine ekrane.
Naudodami 7” jutiklinį ekraną ar Siri nustatysite maršruto tikslą, skambinsite, ieškosite muzikos įrašų ar diktuosite SMS žinutes - ar Siri tiesiog perskaitys Jums gaunamus pranešimus.
Papildomai yra daugiau Apple CarPlay aprobuotų programėlių - Podcasts, Spotify, internetinio radijo ir kitų - ir šis sąrašas nuolat plečiasi. Apple CarPlay suteikia galimybę nautoti šias programėles, neatitraukiant dėmesio nuo eismo kelyje.

Phone

Apple CarPlay sklandžiai integruoja Jūsų iPhone lengvesniam ir funkcionalesniam telefono naudojimui automobilyje. Skambinimui, balso pranešimams naudokite Siri, o akių žvilgsnį išlaikykite kelyje.

Ekrane matysite kontaktus, skambučių sąrašus, klaviatūrą ar greito skambučių rinkimo ekraną.

Maps

Kad ir kur bekeliautumėte, leiskite Apple CarPlay rodyti Jums kelią. Apple Maps ves Jus nurodytu maršrutu, balsu perspedama apie kiekvieną posūkį, parodydama maršrutą interaktyviame 3-D žemėlapyje, perspėdama apie eismo sąlygas ir planuojamą atvykimo laiką - ir visa tai parodydama grotuvo ekrane. Tik pradėjus vesti kelionės tikslą, Apple CarPlay naudos įvairią informaciją kelionės tikslo numatymui.

Papildomos Apple CarPlay programėlės

Papildomas Apple CarPlay aprobuotas programėles, kaip Spotify, Podcasts, Radio ir kitas galite atsisiųsti iš iTunes į savo iPhone ir šias programėles matysite grotuvo Apple CarPlay meniu.
Daugiau informacijos apie atnaujinimus ir atsiradusias naujas programėles rasite apsilankę Apple CarPlay internetiniame puslapyje.

 

Apple CarPlay programėlės

Prijungus iPhone, rasite keturias iš anksto įdiegtas Apple CarPlay programėles: Music, Phone, Maps ir Messages.
Jos veikia beveik taip pat, kaip Jūsų iPhone, tačiau buvo optimizuotos naudojimui automobilyje kelionės metu. Nurodykite Siri, kokią muziką norite klausyti, diktuokite SMS pranešimus, nurodykite kelionės tikslą ar skambinkite.

Žemiau detaliau paaiškinsime apie šias pagrindines programėles.Automobiliui stovint su įjungtu stovėjimo stabdžiu, įsijungs papildomos funkcijos, pavyzdžiui atsiras klaviatūra, kuria galėsite navigacijos sistemai įvesti kelionės tikslą rankiniu būdu.

Music

Visas Jūsų iPhone muzikos įrašų paieškos funkcijas galite tiesiogiai valdyti iLX-700 jutikliniu ekranu. Tai pat galite aktyvuoti Siri ir komandas duoti balsu. USB jungtis užtikrina greitą valdymą ir aukštą garso kokybę.

Messages

Geriausias būdas pranešimams siųsti ar gauti kelionės metu - Apple CarPlay. Naudojant balso komandas, Siri gali siųsti, perskaityti ar atsakyti į gautus pranešimus, o Jūs tuo metu galėsite saugiai vairuoti.

Siri

Apple CarPlay naudoja Siri valdymą balsu tam, kad galėtumėte vairuoti saugiai. Pasakykite Siri, kokią muziką norite klausyti, ir Siri ją įjungs. Norite perskaityti ar išsiųsti tekstinį pranešimą? Siri tai atliks už Jus. Norite atsiliepti į skambutį ar paskambinti pats? Siri bus puikus pagalbininkas. Siri galite sklandžiai aktyvuoti paspausdami numatytąjį iLX-700 ar multifunkcinio vairo mygtuką.

 

Informacija apie grotuvą

Dizainas "stiklas nuo krašto iki krašto"

iLX-700 sukurtas pagal "stiklas nuo krašto iki krašto" dizaino liniją - tai pabrėžia aukščiausią gaminio kokybę bei leidžia integruoti grotuvą automobilyje, sukuriant originalaus integravimo pojūtį.

7” talpuminis WVGA jutiklinis ekranas

Naudodami 7” talpuminį jutiklinį ekraną pirmą kartą, pajausite, kaip puikiai ir be jokių vėlavimų šis ekranas reaguoja į Jūsų prisilietimus. Tai yra tikrai geriausias mūsų įrenginiuose naudojamas ekranas. Pagrindinės savybės:

  • Didelis jautrumas
  • Reaguoja į paspaudimą ir braukimą
  • Puikus matomumas netgi prie tiesioginio saulės apšvietimo
  • Didelis kontrastas ir ryškumas
  • DEMO režimas

Skaitmeninis geriausių charakteristikų AM / FM imtuvas

Alpine skaitmeninis geriausių charakteristikų AM / FM imtuvas priima radijo stočių transliacijas preciziškai tiksliai, užtikrindamas aukščiausią garso kokybę, panaikindamas gretimų kanalų bei pašalinius trukdžius, todėl visą laiką galite mėgautis skaidriu ir švariu garsu.

Tapkite nustatymų ekspertu su Alpine TuneIt App

Atsisiųskite į savo iPhone Alpine TuneIt App, sukurkite vartotojo paskyrą pagal savo automobilį ir garso sistemą. Galėsite reguliuoti garso sistemos nustatymus, įskaitant laiko korekciją, parametrinį ekvalaizerį, dažnių filtrus ir Media Xpander. Savo vartotojo paskyroje galėsite išsaugoti iki 100 skirtingų nustatymų variantų.

Taip pat galėsite.…

  • Atsisiųsti daugybę skirtingų nustatymų variantų lengvesniam sistemos suderinimui.
  • Pasidalinti informacija apie savo nustatymus per Alpine Cloud Server
  • Skirtingo stiliaus muzikai skirtingai sureguliuoti BassEngine SQ žemų dažnių charakteristikas

Pastaba: Alpine TuneIt App yra būtina, kad galėtumėte naudotis visomis iLX-700 garso nustatymų galimybėmis.

BASS ENGINE SQ

Anksčiau peržiūrėtos prekės