Marantz SR5015 resiveris tinklinis namų kino stiprintuvas 8K Bluetooth ir WiFi,Multiroom Heos, USB, DTS-X, galingumas 7x180W

 • Sena kaina: 949.00 €
 • 929.00 €

Kaip ir galima tikėtis iš bet kurio  Marantz AV imtuvo,  SR5015  ypatingą dėmesį skiria garso kokybei ir sukuria labai svaiginančią ir turtingai išsamią erdvinio garso patirtį. Be to, su naujausia atsiliepimų topologija ir „Marantz“ sukurtais aukštos raiškos HDAM, SR5015 turi tiek galios, tiek subtilumo, kad stebina ir stulbina. Siųskite muziką iš pirmaujančių paslaugų ir klausykitės muzikos visuose namuose naudodami įmontuotą „HEOS“. Mėgaukitės išskirtiniu vaizdo įrašų atlikimu dėka naujausių HDMI technologijų, tokių kaip 8K / 60Hz pralaidumas ir didinimas, įvairių HDR formato palaikymų, įskaitant HDR10, HDR10 +, „Dolby Vision“, hibridinę loginę gamą (HLG) ir „Dynamic HDR“. Žaidimas su geresniu panardinimu dėl 4K / 120Hz praėjimo, kintamo atnaujinimo dažnio (VRR) ir automatinio žemo latentinio režimo (ALLM).

 • Našumas, galia ir jungiamumas, atsižvelgiant į jūsų garso parametrus: 7,2 kanalo atskiras galios stiprintuvas, 180 W vienam kanalui.
 • 8K / 60Hz ir 4K / 120Hz perdavimo palaikymas kiekvienam pramogų poreikiui: Naudodamiesi naujausiomis HDMI palaikymo technologijomis, mėgaukitės 8K kokybės vaizdo įrašais iš savo 8K šaltinio įrenginių arba naudodamiesi 8K padidinimu iš „Full HD“ arba 4K šaltinių.
 • Palaikomi patys pažangiausi trijų matmenų garso formatai: „Dolby Atmos“, „Dolby Atmos“ aukščio virtualizacijos technologijos, „DTS: X“ ir „DTS Virtual: X“ apdorojimas yra palaikomi visi, kad galėtumėte klausytis svaiginančio, daugialypio garso.
 • Patobulintas garso grąžinimo kanalo (eARC) HDMI palaikymas: per pagrindinę HDMI išvestį prijunkite savo televizorių prie „eARC HDMI“ palaikymo, kad būtų galima naudoti nesuspaustus ir objektais pagrįstus garso formatus, tokius kaip „Dolby Atmos“ ir „DTS: X“, tiesiai iš intelektualiosios TV programos į AV imtuvą.
 • Didžiausia namų kino technologija: palaikymas naujausių HDR formatų, įskaitant HDR10, HDR10 +, HLG, „Dolby Vision“, 4: 4: 4 spalvų skiriamąją gebą ir BT.2020, taip pat „Dynamic HDR“ suteikia išskirtinę vaizdo kokybę - ryškumą, aiškumą ir kontrastą. .
 • Išplėstinės žaidimų specifikacijos: Su 4K / 120Hz pralaidumu, kintamu atnaujinimo dažniu (VRR), automatiniu mažo latentinio režimo (ALLM) ir greito kadro perdavimu (QFT) - patirkite žaidimų jaudulį nuostabiu vaizdavimu ir mažesniu vėlavimu.
 • Didelės raiškos garso signalo patvirtinto garso transliacija: atkurkite iki 24 bitų / 192 kHz, belaidžius ALAC, FLAC ir WAV failus, taip pat DSD 2,8MHz ir 5,6MHz takelius, ir mėgaukitės savo muzika tiksliai taip, kaip numatė atlikėjas.
 • Išskirtiniai komponentai padidina „Marantz“ garsinį parašą: „Marantz“ patentuotos HDAM plokštės, srovės grįžtamojo ryšio schemos, AKM AK4458 32 bitų D ​​/ A keitikliai ir hibridinis PLL laikrodžio šukių reduktorius sukuria išsamesnį, dinamišką garsą.
 • Beveik neriboti muzikos šaltiniai: srautas iš tokių muzikos paslaugų kaip „Spotify Free“ ir „Premium“, „Amazon Music HD“, „Tidal“ ir daugiau, arba srautas tiesiogiai iš išmaniųjų įrenginių naudojant „AirPlay 2“ ar „Bluetooth“
 • Funkcijos, įmontuota „HEOS“ ir nemokama „HEOS“ programa: jūsų skaitmeninės muzikos srautinio perdavimo, daugiabučių garso ir balso valdymo mygtukas visuose jūsų namuose. Palaiko visus mėgstamus balso pagalbininkus: naudodamiesi SR5015, naudokite savo balsą tiesiog norėdami valdyti norimą balso pagalbininką, pvz., „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri“.

Žymos: stiprintuvas, onkyo namu kino stiprintuvas, onkyo stiprintuvas, garso stiprintuvas, nad, marantz, denon, yamaha, musical fidelity, stereo stiprintuvas, integruotas stiprintuvas, tinklinis garso stiprintuvas, onkyo stiprintuvas.

Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės