Automagnetola ALPINE CDE-W296BT 2-DIN RADIJO IMTUVAS SU CD/USB IR BLUETOOTH

  • Kaina: 249.00 €

2-DIN RADIJO IMTUVAS SU CD/USB IR BLUETOOTH - CDE-W296BT

CDE-W296BT įdiegtos visos naujausios funkcijos ir galimybės, tokios kaip Alpine TuneIt App, veikianti su iPhone ir Android platformos telefonais, leidžianti patogiai keisti visus garso nustatymus ir dalintis šia informacija naudojant išmanųjį telefoną, taip pat perspėjimai apie gaunamus Facebook pranešimus.

Grotuvas paruoštas valdymui multifunkciniu vairu, tai leidžia patogiai naudoti grotuvą daugelyje automobilių. Jeigu Jūsų automobilyje yra variklio start-stop sistema, šis grotuvas skirtas būtent Jums, kadangi muzika gros netgi tuomet, kai, sustojus prie sankryžos, automobilio variklis užges.

Garso nustatymams grotuve yra 3-jų juostų dažnių filtrai. Mygtukų ir ekrano apšvietimą galėsite išsirinkti atskirai iš 150.000 spalvų bei atspalvių.

Variable_RGB_Illumination_iconAdvanced_Max_Tuner_iconAlpine_Sound_Meister_icon3wayXover_icon6chTCR_TimeCorrection_icon9band_ParametricEQ_icon50w_x_4_icon.gif3_Pre-amplified_outputs_icon24bit.gifmedia_expander.gifbassengine_pro_white_iconBass_SQ_2013_iconBT_Plus_Logo_iconBuetooth-Icon.gifFront-connectors_icon.gifusb_icon.gifMade_for_iPod_iPhone.gifapp_direct_iconmp3.gifaac.gifwma.gifCDText_iconremote_ready.gifSWRC_Ready.gifSW_Level_icon.gifTuneIt_iconAndroid_combatible_icon

Iliuminacijos nustatymų galimybės sukuria spalvų pasaulį

Iliuminacijos nustatymų galimybės neapribotos keletos spalvų pasirinkimu. Galite tiesiog klaidžioti po daugiau nei 150,000 spalvų bei atspalvių pasaulį ir išsirinkti tinkamiausią Jums apšvietimo variantą. Taip pat yra daug greito nustatymo variantų. Ekrano ir mygtukų apšvietimo spalvas galite parinkti atskirai, todėl galėsite grotuvą priderinti prie skirtingų modelių automobilių interjero, pvz., VW raudoni valdymo mygtukai ir mėlynas ekranas.

3-jų juostų dažnių filtras

Šiame grotuve yra aktyvinis dažnių filtras, kuris apriboja išėjimų dažnių juostas. Kiekvienas kanalas yra reguliuojamas atskirai, todėl kiekvienai garsiakalbių porai galite nustatyti tinkamiausią dažnių diapazoną.

Reguliuodami dažnių filtrus, kiekvienai juostai galite parinkti nustatymus HPF (žemų dažnių filtras) arba LPF (aukštų dažnių filtras), taip pat parinkti tinkamą slopinimo koeficientą. Nustatymai turi būti atliekami atitinkamai pagal sistemos garsiakalbių charakteristikas. Priklausomai nuo sistemos garsiakalbių komplektacijos, pasyviniai filtrai gali būti nereikalingi. Jeigu norite gauti daugiau konsultacijų apie šiuos nustatymus, kreipkitės į Alpine atstovus.

Reguliuokite garsą, gaukite Facebook naujienas

Atsisiųskite Alpine TuneIt App programėlę išmaniajam telefonui ir prijunkite iPhone USB laidu arba Android platformos telefoną Bluetooth ryšiu. Dabar galėsite telefonu reguliuoti garso sistemos nustatymus. Jeigu esate prisijungęs prie Facebook, programėlė įspėjimus apie gaunamas naujienas rodys tiek telefone, tiek grotuvo ekrane.  Daugiau informacijos rasite pasirinkę Alpine TuneIt App programėlių skiltyje.

BASS ENGINE SQ

BASS mygtuku tiesiogiai įjungsite pažangiausias žemų dažnių reguliavimo funkcijas. Pasirinkite vieną iš šešių nustatymų, ir dažnių filtrai, Q parametras ir žemų dažnių garsiakalbio stiprinimo lygis bus automatiškai sureguliuoti taip, kad skambėtų optimaliausiai.

Integruotas Bluetooth® suteikia daug privalumų

Grotuve integruotas Bluetooth® , todėl galite naudotis laisvų rankų bei kitomis patogiomis bei naudingomis funkcijomis: užlaikykite ar perjunkite įeinančius skambučius, atnaujinkite telefono adresų knygelės duomenis ar greitai raskite norimą kontaktą, transliuokite muziką ir perjunkite norimas dainas. Pirmą kartą prijungus iPhone USB laidu, Bluetooth nustatymai bus atlikti automatiškai.

Klausykite mėgstamą muziką, naudodami programėles išmaniajam telefonui!

App Direct - sekanti Alpine grotuvų / iPhone integracijos pakopa. Prijunkite iPhone USB jungtimi ir naudodami App Direct galėsite girdėti daugelio išmaniojo telefono programėlių garsą per automobilio garso sistemą. Pasirinkite muzikos transliaciją, internetinio radijo stotis ar žaidimų garsus - visa tai galėsite girdėti per automobilio garso sistemą, tuo pat metu pilnai valdydami iPhone telefonu.

Naudokitės visais iPod ir iPhone privalumais

Grotuve CDE-W296BT naudojama didelio greičio USB jungtis leidžia nautotis iPod ir iPhone privalumais. Tai ne tik puiki garso kokybė ir lengvas valdymas, bet ir greita muzikos įrašų paieška pagal dainos pavadinimą, atlikėją, albumą ar kitus kriterijus.

Siri valdymas balsu

Mygtuku įjunkite savo iPhone 4S / iPhone 5 / iPhone 6 ar 6 Plus Siri ir muzikos atkūrimą ar skambučius valdysite balsu. Valdymas balsu veiks ir Android platformos telefonams, turintiems valdymo balsu funkciją.


Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės