Denon AVC-X3800H 9.4 kanalų 8K AV imtuvas su valdymu balsu HEOS, AirPlay, Google Assist, Alexa

  • Sena kaina: 1,699.00 €
  • 1,327.00 €

Su 9 stiprinimo kanalais, iki 4 nepriklausomų žemųjų dažnių garsiakalbių, Dolby Atmos ir DTS:X, taip pat IMAX Enhanced ir Auro-3D, AVC-X3800H apgaubia didesnes gyvenamąsias erdves teatro kokybės garsu. Mėgaukitės nuostabia 8K vaizdo kokybe ir su integruotu HEOS®, belaidžiu būdu transliuokite ir dalinkitės muzika internetu tarp kambarių.

Pajuskite kiekvieną „Dolby Atmos“ dimensiją. Atnaujinkite savo namų kiną naudodami 5.1.4 garsiakalbių sąranką, kad atskleistumėte visiškai įtraukiantį 3D garsą iš Dolby Atmos turinio. „Dolby Surround“ maišytuvas sujungia visus garsiakalbius, kad sukurtų 3D garso pojūtį iš seno turinio. „Dolby Atmos Height Virtualization Technology“ sukuria garso pojūtį virš galvos net neįdiegus aukščio garsiakalbių.

DTS:X įtraukiantis garso turinys pateikia garsą ten, kur jis natūraliai skambėtų erdvėje, sukurdamas tikrovišką, daugiamatį garsą. DTS Neural:X maišytuvas siūlo patobulintą senojo turinio panardinimą ir padidintą tikroviškumą. DTS Virtual:X suteikia įtraukiantį garsą be aukščio kanalų ir sukuria virtualius aukščio efektus 7.1, 5.1 arba 2.1 garsiakalbių sąrankoje.
Gaukite aukščiausios kokybės pramogų namuose naudodami IMAX Enhanced – naujausią DTS technologiją, kuri nustato naujus namų kino vaizdų, garso, mastelio ir aiškumo standartus. Peržiūrėkite aiškesnes ir ryškesnes nuotraukas. Pajuskite įtraukiantį, širdį veriantį garsą ir mėgaukitės aukščiausios kokybės turiniu, skaitmeniniu būdu pertvarkytu IMAX. Galite mėgautis IMAX Enhanced patirtimi nuo 5.1.4 garsiakalbių sąrankos. Reikalingas IMAX Enhanced suderinamas televizorius arba projektorius.
Auro-3D pakelia namų kino teatro patirtį į nuostabius naujus lygius, suteikdamas trimačio garso jaudulį muzikai, žaidimams, transliacijai ir filmams, suteikdamas jums gyvenimiško garso kokoną. Paverskite savo esamą garso ir vaizdo kolekciją Auro-3D patirtimi, naudodami Auro-Matic maišymo variklį. Palaiko iki 7.1.4 Auro-3D garsiakalbių konfigūraciją su išoriniu 2 kanalų stiprintuvu.
Pasinerkite į garsą, kuris yra toks tikras, tarsi būtumėte gyvo garso koncerte arba su atlikėju įrašinėtumėte studijoje. Su 360 Reality Audio muzika dar niekada nebuvo tokia tikra. Kai kurie Denon AV imtuvai gali atkurti 360 „Reality Audio“, prijungę „Google Chromecast“ įrenginį prie AV imtuvo per HDMI. 360 „Reality“ garso turinio perdavimas iš muzikos srautinio perdavimo paslaugų šiuo metu nepasiekiamas. Sekite naujienas!
Palaiko naujausias technologijas visose HDMI įvesties ir išvesties srityse. ARC (garso grąžinimo kanalas) arba eARC (patobulintas garso grąžinimo kanalas) leidžia lengvai leisti TV garsą per AV imtuvą, naudojant tik vieną HDMI jungtį. „eARC“ suteikia HD ir 3D garso perdavimą, pvz., „Dolby TrueHD“, „DTS HD Master Audio“ ir „Dolby Atmos“, o ARC – tik įprastiniai 5.1 kanalo garso formatai arba PCM.
Mėgaukitės nepriekaištinga 8K vaizdo kokybe savo 8K televizoriuje arba projektoriuje. Palaiko tiek 8K perdavimą, tiek 8K 4K turinio padidinimą. Palaiko HDCP 2.3, naujausią apsaugos nuo kopijavimo standartą, kad būtų ramu transliuojant nuo kopijavimo apsaugotą turinį.
Palaiko HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma), taip pat dinaminį HDR ir HDR10+ perdavimą. HLG siūlo HDR technologiją, o ne transliuojamą turinį. Tiek „Dynamic HDR“, tiek „HDR10+“ naudoja dinaminius metaduomenis, kad optimizuotų šešėlius ir šviesius elementus keičiantis ekranams.
Suderinamas su Dolby Vision, todėl galite mėgautis Dolby Vision turiniu iš suderinamo šaltinio įrenginio ir televizoriaus. „Dolby Vision“ yra nuostabi HDR vaizdo gavimo technologija, kuri suteikia ekranui nepaprastų spalvų, kontrasto ir ryškumo.
Palaiko kintamą atnaujinimo dažnį (VRR), greitą kadrų transportavimą (QFT) ir automatinį mažo vėlavimo režimą (ALLM), kad būtų galima sklandžiai žaisti žaidimus be vėlavimų, kai jie prijungti prie suderinamų žaidimų įrenginių.
Su HEOS® Built-in, jūsų AV imtuvas gali belaidžiu būdu transliuoti muziką per suderinamus HEOS komponentus iš įvairių nemokamų ir aukščiausios kokybės srautinio perdavimo paslaugų. Be to, vartotojai belaidžiu būdu gali mėgautis mėgstama muzika bet kuriame namų kambaryje. Leiskite tą pačią dainą kiekviename kambaryje arba pasirinkite skirtingą dainą kiekvienam prijungtam kambariui naudodami įvairius srautinio perdavimo šaltinius. Pridėkite Denon Home garsiakalbius prie daugiau kambarių ir valdykite visa tai naudodami HEOS programą.
Atraskite neįtikėtiną aukštos raiškos garso takelių tikslumą ir mėgaukitės muzika taip, kaip norėjo atlikėjas. Priekinis USB prievadas palaiko iki 24 bitų/192 kHz garso atkūrimą iš USB atmintinės. Palaikomi garso formatai yra MP3, WMA, WAV, MPEG-4/AAC, FLAC ir ALAC.
Apdovanojimų pelnęs „Denon“ sąrankos asistentas pateikia paprastas, aiškias instrukcijas, kaip pradėti. Tiesiog prijunkite AV imtuvą prie televizoriaus ir vadovaukitės televizoriaus ekrane pateikiamomis instrukcijomis, kad prijungtumėte garsiakalbius, atliktumėte garsiakalbių matavimus ir prijungtumėte šaltinio įrenginius. Kad būtų patogiau, AV imtuvas automatiškai pervadina HDMI įvestis, kai prijungiamas, arba galite pervardyti rankiniu būdu, kai jums patogu.
Naudodami programą „Audyssey MultEQ Editor“ galite pasiekti dar daugiau, eidami „po gaubtu“ norėdami peržiūrėti ir koreguoti detalaus derinimo nustatymus – tai leidžia tiksliau pritaikyti garsą prie konkrečių jūsų kambario problemų ir pritaikyti garsą pagal savo asmeninius poreikius. pirmenybės. Naudodami šią išsamią programėlę galite panaudoti Audyssey MultEQ XT32 galią, kad visiškai kontroliuotumėte savo namų kino teatro skambesį. Programėlę galima įsigyti iOS ir Google Play parduotuvėse.
9 kanalų stiprinimas nereiškia, kad reikia sustoti. Naudodami išorinį 2 kanalų stiprinimą, kurį galima priskirti priekiniam, kairiajam ir dešiniajam, arba pora aukščių kanalų, galite nustatyti 11 kanalų garsiakalbių konfigūraciją, pvz., 7.1.4, suteikdami jums dar daugiau lankstumo ir apimantį garsą. patirtį.
Uždenkite tolygiai paskirstytus tikslius bosus. Su keturiais žemųjų dažnių garsiakalbio išėjimais, kad būtų išlyginti žemi dažniai ir užtikrinama geresnė sklaida. Jokių girdimų smailių ar kritimų – tik galingi, patalpą užpildantys žemieji dažniai. Jei prijungti daugiau nei du žemųjų dažnių garsiakalbiai, pakeiskite savo žemųjų dažnių garsiakalbio nustatymus. Pasirinkite „Standartinis“, jei norite tolygiai paskirstyti žemuosius dažnius. Pasirinkite „Directional“, jei norite, kad žemųjų dažnių dažnis būtų sklandžiai integruotas į garsiakalbių kanalą, esantį arčiausiai kiekvieno žemųjų dažnių garsiakalbio kambaryje.
Jūsų Denon AV stiprintuvas gali veikti kaip puikus išankstinis AV stiprintuvas su naujausia HDMI jungtimi. Išankstinio stiprintuvo režimas užtikrina švaresnį signalo kelią ir didesnį kirpimo lygio toleranciją atjungus vidinius stiprintuvus. Pridėkite lankstumo atjungti pasirinktus garsiakalbių kanalus, kad galėtumėte naudoti AV imtuve integruotą stiprinimą nekritiniams kanalams valdyti ir gauti aiškesnį signalo kelią kanalams, valdomiems išorinio stiprinimo.
Garso sistemos ir fizinio kambario išdėstymo sąveika turi didžiulę įtaką garso kokybei. Dirac Live® Room Correction (netrukus pasirodys 2023 m.) taiko pažangiausius patentuotus algoritmus, skirtus analizuoti ir skaitmeniniu būdu sumažinti kambario poveikį bei pagerinti garsiakalbių veikimą. Kai kurie Denon AV imtuvai palaiko „Dirac Live“ atnaujinimą. Norėdami atrakinti funkciją, galite įsigyti „Dirac Live“ licencijos raktą. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite dirac.com/denon/. Atnaujinimas bus palaikomas naudojant būsimą programinės įrangos atnaujinimą. Sekite naujienas!
  •  matmenys: 434 x 389 x 167 mm
  • svoris neto: 12.50 kg
  • Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

    Anksčiau peržiūrėtos prekės