• iLX-705D yra labai populiarios, apdovanojimus pelniusios iLX-702D skaitmeninės medijos stoties įpėdinis. Ši nauja karta apima daug patobulinimų, tokių kaip daug didesnė ekrano skiriamoji geba, belaidis Apple CarPlay, 2 USB prievadai, taip pat integruotas D klasės stiprintuvas ir Hi-Res Audio galimybės.
  • Jei savo automobiliui ieškote didelio našumo 2DIN sistemos su visomis naujausiomis funkcijomis, pažangiausiu medijos suderinamumu ir stulbinančia garso kokybe, iLX-705D kaip tik jums.
  • Mėgaukitės belaidžiu „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ (laidiniu) suderinamumu, DAB+ skaitmeniniu radiju, USB vaizdo atkūrimu, didelės raiškos garso atkūrimu, „Bluetooth“ laisvų rankų įranga ir garso transliacija bei dar daugiau su šiuo nuostabiu galvos įrenginiu.
  • Suteikite savo automobiliui išskirtinai gerą garso kokybę: Alpine iLX-705D yra vienas pirmųjų pasaulyje galvos blokų, turinčių įmontuotą D klasės stiprintuvą ir daugybę profesionalių garso derinimo funkcijų, tokių kaip skaitmeniniai X-overs, parametrinis EQ, skaitmeninė laiko korekcija ir daug daugiau.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

Alpine iLX-705D Aukščiausios kokybės 2DIN skaitmeninės medijos stotis, automobilio stereo su DAB+ skaitmeniniu radiju, Apple CarPlay ir Android Auto suderinamumu

  • 650.00 €

Anksčiau peržiūrėtos prekės