• Profesionalus navigacijos sprendimas sunkvežimiams (sunkiesiems krovininiams automobiliams), nameliams ant ratų ir priekaboms. Naudokite Caravan , Camper ir Truck specifinius žemėlapius ir jums nereikės jaudintis dėl važiavimo keliais, netinkamais jūsų transporto priemonei.
  • Jis visiškai suderinamas su naujausiais išmaniaisiais telefonais, tokiais kaip „iPhone 11/Pro“ ir „Galaxy S10“, ir leidžia naudoti „Android Auto“ bei „Apple CarPlay “ 7 colių didelės raiškos jutikliniame ekrane.
  • Taip pat yra integruotas DAB+ skaitmeninis radijas, USB vaizdo atkūrimas, HDMI jungtis ir naujausia Bluetooth technologija.
  • Jūs netgi turite 3 navigacijos parinktis: INE-W720DC turi iGo Primo NextGen navigacijos sistemą su TomTom žemėlapiais ir 3 metų nemokamą žemėlapio atnaujinimą. Ji taip pat apima internetinės navigacijos galimybę naudoti Žemėlapius su Apple CarPlay ir Google navigaciją su Android Auto. Tiek „Apple CarPlay“, tiek „Android Auto“ programos gali pasiekti Alpių navigacijos anteną, kad būtų pasiektas didžiausias padėties nustatymo tikslumas.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

Alpine INE-W720DC 7 colių navigacija su TomTom žemėlapiais, įskaitant krovinių vežimo funkciją, suderinama su Apple CarPlay ir Android Auto

  • 1,280.00 €

Anksčiau peržiūrėtos prekės