• Alpine iLX-W690D multimedijos sistema turi 7 colių didelės raiškos jutiklinį ekraną, kuris puikiai veikia su išmaniųjų telefonų jungiamumo funkcijomis, tokiomis kaip Apple CarPlay ir Android Auto. Ji sukurta taip, kad išmaniųjų telefonų vartotojams būtų suteiktos visos norimos ir reikalingos galimybės mėgautis telefono funkcijomis važiuojant automobiliu. Integruotas DAB+ radijo imtuvas garantuoja puikią radijo stočių transliacijų garso kokybę, o greitojo išmaniųjų telefonų įkrovimo funkcija užtikrina, kad jūsų telefono akumuliatorius būtų greitai įkraunamas. Bluetooth garso transliacija leidžia kiekvienam automobilyje esančiam asmeniui savo telefonais ir muzika prisidėti prie vakarėlio kelyje.
  • Įrenginio montavimui užtenka labai mažo instaliavimo vietos gylio, tik 6 cm, todėl jį galima montuoti net transporto priemonėse be pilnų DIN dydžio montavimo vietų.
  • Galite dar patobulinti savo iLX-W690D naudodami KTA-450 4 kanalų garso stiprintuvą arba KTA-200M mono stiprintuvą, kad penkis kartus padidintumėte garso galingumą. Abu stiprintuvai gali būti tvirtinami prie grotuvo, kad būtų sukurtas labai kompaktiškas paketas, kuris tilptų įprastoje 2DIN erdvėje. Šis Power-Stack dizainas pelnė apdovanojimą “Best of CES Award 2019”.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

Alpine ILX-W690D7 ” Multimedijos sistema su DAB+, veikianti su Apple CarPlay ir Android Auto

  • 510.00 €

Anksčiau peržiūrėtos prekės