• iLX-F115D Alpine Halo 11 yra visame pasaulyje žinomos Alpine Halo produktų linijos antros kartos grotuvas su milžinišku XXL 11 colių didelės raiškos WXGA jutikliniu ekranu ir yra suderinamas su beveik bet kokia transporto priemone, kurioje yra 1DIN arba 2DIN grotuvo montavimo vieta. Šis įrenginys ypač tinka furgonams, pikapams, nameliams ant ratų ar bet kuriai kitai transporto priemonei su dideliu prietaisų skydeliu – arba tiesiog bet kuriam vartotojui, ieškančiam maksimalaus ekrano dydžio. Itin plonas ekranas atrodo tiesiog kabo virš prietaisų skydelio ir gali būti įvairiai reguliuojamas, kad būtų pasiekta geriausia padėtis.
  • Mėgaukitės belaidžiu „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ (laidiniu) suderinamumu, DAB+ skaitmeniniu radiju, USB vaizdo atkūrimu, didelės raiškos garso atkūrimu, „Bluetooth“ laisvų rankų įranga ir garso transliacija bei dar daugiau puikių šio nuostabaus grotuvo funkcijų.
  • Mėgaukitės savo transporto priemonėje išskirtinai gera garso kokybe: Alpine Halo 11 yra pirmasis pasaulyje grotuvas, turintis įmontuotą D klasės stiprintuvą ir daugybę profesionalių garso derinimo funkcijų, tokių kaip 2-jų juostų dažnių filtrai, parametrinis EQ, skaitmeninė laiko korekcija ir daug daugiau.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

Alpine ILX-F115D XXL dydžio multimedijos sistema su 11" ekranu, 1DIN korpusu, integruotu DAB+ imtuvu, Apple CarPlay ir Android Auto

  • 1,020.00 €

Anksčiau peržiūrėtos prekės