Bose® SoundLink® Bluetooth® III nešiojama garso kolonėlė

  • Kaina: 329.00 €

Bose® SoundLink® Bluetooth® III nešiojama garso kolonėlė


Atrask naują muzikos skonį kartu su savo draugais – Pajausk stilių
Pajauskite naują muzikos dvelksmą kartu su mūsų pažangiausia kada nors sukurta Bluetooth garso kolonėle. Kur bebūtumėte – draugų rate, ilsėsitės gamtoje ar įtemptai darbuositės, muzika visada kartu su Jumis. Naujoji SoundLink III kolonėlė skambės ilgiau ir svarbiausia garsiau nei jo populiarusis pirmtakas. Dėka ištobulintų Bose ® technologijų SoundLink 3 nustebins audio atkūrimo kokybe ir dar didesne muzikos skambesio erdve. Nepamiršome ir stiliaus, išmėginkite naujuosius spalvotus viršelius kas suteiks Jums išskirtinumo, o taip pat padės apsaugoti kolonėlę nuo smulkių korpuso pažeidimų.

Suporuoti SoundLink ® III kolonėlę lengviau nei bet kada ankščiau !

Ši kompaktiška kolonėlė lengvai susijungs su Jūsų išmaniuoju telefonų, iPad ar kitu Bluetooth įrenginiu. Tiesiog spustelėkite ir palaikykite „Bluetooth ®“ mygtuką kolonėlės viršuje, o tada tiesiog pasirinkite SoundLink ® kolonėlę iš muzikos šaltinio. Kolonėlė gali įsiminti iki 6 paskutinių prijungtų prietaisų, todėl keisti muzikos šaltinius dar paprasčiau.

Pažangiausi BOSE ® audio sprendimai

Visiems ne paslaptis, kad muzikos klausimas vienas maloniausių laiko leidimo būdų. Bose inžinieriai apginklavo šią mobilią garso kolonėlę šiuolaikiškais audio sprendimais. Net keturi aktyvūs mažyčiai garsiakalbiai ir du pasyvūs, kurių dėka garsas atkuriamas sodresnis bei su aiškiai juntamais žemaisiais tonais, kuo būtent kitos mobiliosios kolonėlės pasigirti negali. Patobulintas skaitmeninių signalų apdorojimas, leis Jums mėgautis muzika garsiau nei su ankstesnio leidimo „Bluetooth®“ garso kolonėle.


Naujas įvaizdis

Pasikeitė ne tik garsas, bet išvaizda. Kolonėlė įgavo apvaliai lenktus kraštus, korpuso profilis tapo plonesnis. Sukurti specialiai SoundLink ® III spalvoti viršeliai suteikiantys Jums individualumo bei apsaugantys kolonėlę nuo smulkių pažeidimų. Patogus dydis, lengvai priglausite į krepšelį ar kuprinę. Silikono mygtukų skydelis apsaugos nuo dulkių ir purvo, o garsiakalbius dengiančios metalinės grotelės padidins patvarumą bei atsparumą nuo pirštų antspaudų. Naujuosius spalvotus viršelius galite įsigyti atskirai.

Privalumai

    Su mūsų geriausia Bluetooth ® kolonėle Jūsų mėgstama muzika skambės pastebimai kokybiškiau, bei su juntamai didesne scena.
    Bevielis prisijungimas prie Jūsų išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ar kitų Bluetooth technologiją palaikančių įrenginių.
    Pilnai pakrautas akumuliatorius leis Jums mėgautis muzika iki 14 valandų.
    Naujai sukurti spalvoti viršeliai apsaugos SoundLink 3 kolonėlę nuo smulkių pažeidimų, bei padės atrasti individualų naują stilių.
    Papildoma įėjimo jungtis 3.5 mm kištukui atveria galimybę prijungti kitus audio įrenginius.
    USB jungtis SoundLink 3 kolonėlės programinės įrangos atnaujinimui, kad užtikrinti Bluetooth technologijos sklandžiam veikimui.
    Kompaktiškas 12 voltų mašininis pakrovėjas, įsigijamas atskirai.


Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės