Bose® SoundLink® Colour Bluetooth® kolonėlė

  • Kaina: 139.00 €

Bose® SoundLink® Colour Bluetooth® kolonėlė


Padaryti Jūsų muziką energinga


Jei Jūsų muzika jums yra motyvacija, palaukite kol išgirsite SoundLink® Colour Bluetooth® kolonėlę. Ji groja Jūsų mėgstamą muziką iš Jūsų mėgstamo Bluetooth® įrenginio. Kolonėlė maža, patvari ir ja paprasta naudotis.

Pilnas tikroviškas garsas iš lengvo ir kompaktiško dizaino. Belaidė prieiga su Jūsų išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar kitu įtaisu, turinčiu Bluetooth® technologiją. Garsinis informavimas prie kurio įrenginio yra prisijungusi sistema. Elemento tarnavimo laikas yra iki 8h, tai pasiekiama įkraunamo ličio element pagalba.

SoundLink® Colour kolonėlė sujungia Jūsų aktyvų ir mobilų gyvenimo būdą. Korpusas pagamintas iš patvarių medžiagų. Kolonėlė kompaktiškos formos, lengvai telpa į maišą arba kuprinę. Taip pat yra galimybė rinktis iš penkių spalvų: mėlynos, mėtinės, raudonos, juodos ir baltos.

Lengvas pajungimas

SoundLink® Colour kolonėlės veikimo atstumas yra 9 metrai. Tai jums leidžia naudotis juo be laidų dideliu atstumu. Garsiakalbis sinchronizuojasi su telefonais, planšetiniais kompiuteriais ar kitais įrenginiais, kurie turi Bluetooth® technologiją. Jame yra garsinis sufleris, kuris garsiniu signalu informuoja prie kokio įrenginio kolonėlė yra prisirišusi. Kolonėlė gali būti prisirišusi prie dviejų įrenginių tuo pačiu metu. Tai leidžia Jums keisti šaltinius ganėtinai greitai. Micro USB jungtis leidžia atsisiųsti sistemos atnaujinimus.

Pasiimkite kartu

SoundLink® Colour kolonėlė leidžia Jums klausytis muzikos kur bebūtumėt ir ką bedarytumėt. Ši kolonėlė yra lengva ir kompaktiška, sverianti tik 0,5kg, todėl patogi pasiimti į keliones. SoundLink® Colour sukurta lengvam naudojimui. Sistemoje yra pagrindiniai mygtukai: maitinimo, garso ir šaltinio. Ją galima taip pat valdyti pasitelkiant Bluetooth® technologiją. Pakraunamas ličio elementas leidžia mėgautis muzika iki 8 valandų. SoundLink® Colour galima krauti standartiškai arba per USB jungtį.

Įkvepiantis veikimas

Neleiskit SoundLink® Colour sistemai apkvailinti Jūsų dėl mažo dydžio. Ji yra kompaktiška, bet skeidžia įspūdingą garsą. Naujausios technogijos ir unikalus dizainas suteikia švarų, subalansuotą pilnavertį garsą.

 

Spalva:

  • Juoda
  • Balta
  • Mėtinė
  • Raudona
  • Mėlyna

Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės