Bose® Lifestyle® 600 SoundTouch® 5.1 namų kino sistema

  • Kaina: 3,499.00 €

Bose® Lifestyle® 600 SoundTouch®  5.1 namų kino sistema

Tobulumas - mūsų tikslas.
Todėl jokių kompromisų

Grožis sukurtas savininko akims ir ausims. Mūsų sukurta namų pramogų sistema Lifestyle yra tobula visomis prasmėmis. Akustika. Estetika. Meistriškumas. Paprastumas. Suteikite gyvybės savo pramogoms su galingu bevieliu žemų dažnių moduliu, keturiais kompaktiškais garsiakalbiais, įskaitant bevielius galinio garso garsiakalbius, plačiajuostį centrinio kanalo garsiakalbį ir Premium klasės stiklu dengtą centrinę konsolę. Mylite muziką? Tada jūs pamilsite Soundtoutch sistemą, kurios dėka galėsite mėgautis internetinėmis radijo stočių transliacijomis, muzikiniais servisais, tokiais kaip Spotify® ar Amazon® muzika, ar jūsų išsaugotomis muzikos kolekcijomis. Pamatykite ir išgirskite patys, ir suprasite kodėl ši penkių garsiakalbių sistema yra mažiausiai kompromisų turinti sistema, kurią kada nors esame sukūrę.


Griausmingas bosas.
Bevielis ryšys su valdymo konsole

Be abejo, žiūrint filmą ar klausantis muzikos Jūs norite galingo boso, tačiau nenorite užgrūsti savo kambario didelio gabarito garsiakalbiais. Mūsų žemų dažnių modulis, su Premium klasės stiklo paviršiumi puikiai atitiks visus Jūsų lūkesčius. Jame puikiai dera ir garsas ir stilius. Galingas garsiakalbis ir QuietPort technologija savyje apjungia geriausią savo klasėje garsą.


Elegantiškas dizainas

Poliruotas ir dailiai išlenkto stiklo dizainas nepaliks Jūsų abejingu. Tačiau vien tik geros išvaizdos neužtenka. Konsolė savyje apjungia visas svarbiausias technologijas: Bluetooth® ir Wi-Fi® bevielio ryšio technologijas, 4K video suderinamumą, 6 HDMI™ jungtis ir dar daugiau. Ir visa tai valdoma universalaus nuotolinio pultelio pagalba.


Mažiau pastangų, daugiau muzikos

Kurdami SoundTouch® 300 sistemą mes įdėjome daug pastangų, kad vėliau reiktų kuo mažiau galvoti Jums. Ir tai galioja ne tik žiūrint kiną. Kai kalba eina apie muziką, Jūs galite nesijaudinti kaip ir kokiu būdų geriausia klausytis muzikos. Šis garso projektorius leidžia klausytis muzikos iš telefono ar planšetinio kompiuterio per Bluetooth® ryšį, arba pajungti garsiakalbį per Wi-Fi® prie tinklo ir mėgautis muzika be telefono.


SoundTouch® garsiakalbiai sukurtu augti kartu su Jumis. Kai turite vieną, be kada prie jos galite lengvai pridėti kitą, ir jos dirbs kartu. Taigi kai eisite iš kambario į kambarį, muzika seks Jus iš paskos. Nemokama SoundTouch® aplikacija, telefono ar planšetinio kompiuterio pagalba, suteiks visišką SoundTouch® 300 garso projektoriaus kontrolę ir ne tik jo, bet ir sivų produktų, pažymėtų SoundTouch vardu. Aplikacijos pagalba galėsite lengvai naršyti po turimą muziką ir ją valdyti visuose namuose. Galite susidėlioti savo mėgiamą muziką ar radijo stotis taip, kad paskui galėtumėte ją jas pasiekti vieno mygtuko paspaudimu.


Sukurta, kad būtų kuo paprasčiau

Unify® technologija vaizdžiai padės Jums susikonfiguruoti sistemą ir paaiškins kaip reikia pajungti papildomus įrenginius. Dvejojate, ar tikrai sistema gerai skambės Jūsų kambaryje? Be reikalo, ADAPTIQ audio kalibracijos sistema išanalizuos kambario ypatybes ir priderins sistemos garsą taip, kad jis skambėtų be priekaištų. Kai tik jūs išgirsite garsą, tiesiog būsite sužavėti, jis bus be priekaištų. Galinio garso garsiakalbiai ir žemų dažnių modulis jungiamas bevieliu tinklu, taigi tai dar labiau palengvina instaliaciją.
Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės