Naim Mu-so Bevielė Muzikos Sistema

  • Gamintojas: Naim
  • Prekės kodas: Mu-so
  • Kaina: 1,199.00 €

Naim Mu-so Bevielė Muzikos Sistema


Mu-so® yra pirmoji mūsų bevielė muzikos sistema. Garsas puikiai sureguliuotas mūsų inžinierių Anglijoje. Galingas procesorius, valdantis 450W galią ir paskirstantis ją šešiems garsiakalbiams, užtikrina išskirtinę garso kokybę, kuria reikia išgirsti, kad patikėti. Mu-so pažangios, bet tuo pačiu paprastos jungčių galimybės apima: AirPlay, Bluetooth®/aptX®, Spotify Connect®, TIDAL (NEW), UPnP™, Internet Radio, Multiroom, USB, analoginė ir skaitmeninė įvestys, Apple iOS ir Android programėlės pilnai kontrolei. Taip pat galite poruoti Mu-so su Mu-so Qb ir kitais Naim tinklo grotuvais (iki penkių įrenginių), sujungiant juos į Multiroom sistemą.
Audio Inputs: Optical S/PDIF (TosLink) up to 96kHz, USB, 3.5mm jack
Internet Radio, UPnP,™ AirPlay, Spotify (Connect), TIDAL, Bluetooth (with aptX)
Amplifier Output: 450W - 6x 75W (into 6Ω)
Power Consumption: Typical use: 17W, Standby mode: < 4W, Deep sleep: < 0.5W

Let the voice of Naim take you inside the music. 

Mu-so®   yra mūsų pirmoji belaidžio muzikos sistema. Glaudžiai suderinta su mūsų specialistais inžinieriais Anglijoje, galinga garso smegenys suteikia išskirtinę garso kokybę. Mu-so sukuria 450 vatų galios per šešis pagal užsakymą sukurtus garsiakalbius, todėl muzika turi būti išgirsta, kad tikėtina.

Jo paprasta naudoti jungtis apima visišką valdymą "AirPlay", "Bluetooth® / aptX®", "Spotify Connect®", "TIDAL", UPnP ™ (prieiga prie saugomos muzikos), "Internet Radio", "Multiroom", "USB", "Analogue" ir "Digital inputs", "Apple iOS" ir "Android" programos.

Sudėkite mu-so, <"style =" margin: 0px; padding: 0px; sienos: 0px; kontūrai: 0px; vertikaliai išlyginti: bazinė linija; fono paveikslėlis: pradinis; fono padėtis: pradinė; fono dydis: pradinis; fono kartojimas: pradinis; fono priedas: pradinis; fono kilmė: pradinė; fono klipas: pradinis; linijos aukštis: paveldėti; teksto apdailos linija: pabrėžti; spalva: rgb (77, 77, 81)! svarbu; ">" Mu-so Qb "ir kiti" Naim "transliacijos produktai, skirti galutiniam daugiafunkciniam vaizdui. Paprasčiausiai sinchronizuokite vienetus, kad atliktumėte tą pačią dainą" beat-for-beat "iki penkių kambarių.

ĮrangaUPnP ™ (Universal Plug 'n' Play)

Sinchronizuokite muziką iš kompiuterio, "Mac" arba prie tinklo pridėtos saugyklos aukštos raiškos "geresnės nei CD" kokybės. 

AirPlay

Sinchronizuokite muziką iš savo "iPhone", "iPad" ar "iPod touch" arba "iTunes".

"Bluetooth"

Susiekite su "Bluetooth" įrenginiu ir galėsite iškart paleisti muziką. Taip pat suderinamas su aptX aukštos kokybės garso, kai palaiko įrenginys prijungtas prie Mu-so. 

Interneto radijas

Pasiekite tūkstančius internetinių radijo stočių ir išsaugokite mėgstamiausius iš anksto nustatytus nustatymus.


Žadintuvas

"Mu-so" turi žadintuvą, kurį galima įjungti "Naim" programos nustatymų meniu.

"Multiroom Ready"

Groti muziką tarp bet kurio Mu-soo ir Mu-so Qbs derinio iki penkių jūsų namuose. Pasirinkite vieną ir tą pačią dainą "beat-perfect" sinchronizuojant arba paleiskite įvairiose patalpose skirtingą muziką naudodami "Naim" programą.

USB

Groti muziką iš savo "iPhone", "iPad", "iPod" ir kitų MP3 grotuvų bei USB atmintinių.

Skaitmeninis įėjimas (optinis)

Padidinkite garso kokybę iš skaitmeninių šaltinių, tokių kaip televizoriai, televizoriai, kompaktinių diskų grotuvai ar žaidimų konsolės. (Nėra HDMI)

"Spotify Connect"

Vietinis "Spotify" palaikymas, leidžiantis srautą perkelti milijonus dainų iš jūsų nešiojamojo įrenginio. 

TIDAL

"Lossless" transliacijos paslauga integruota į sistemą, kad būtų įkvėpta, kokybiška garso patirtis. Plius gaukite 90 dienų nemokamą nemokamos "Hi-Fi" lygio paslaugos bandymą.

Kaip užsakyti - technikos parduotuvė internete

Anksčiau peržiūrėtos prekės