VALDYMAS LIETIMU.

Pagrindinis elementas yra nauji jutikliniai klavišai RCD-N10 viršuje. Taip pat turite galimybę valdyti prietaisą iš išmaniojo telefono. Korpusas suskurtas taip, kad turi dvigubą sluoksnį atsparų įbrėžimams taip pat atsparų paviršių, kuris suteikia jam aiškų prisilietimą.

PATOBULININKITE TV GARSĄ.

Kodėl gi nesidžiaugti puikiu RCD-N10 mini HiFi sistemos garsu žiūrint televizorių? Dėl dviejų optinių įėjimų ir TV nuotolinio valdymo funkcijos galite pagerinti savo garso kokybę, kad galėtumėte pasimėgauti įvairiausiais filmais bei serialais.

MINIMALUS DYDIS.

Viena iš mažiausių mini sistemos rinkoje, RCD-N10 puikuojasi aukščiausios klasės kokybe ir kompaktišku bei mažu dizainu. Jis gali būti pastatytas bet kur namuose gali užpildyti visus namus gražiu garsu.

TŪKSTANTIS DALYKŲ. TAI PUIKU. TAI CEOL.

Tai muzikos laisvė. Tai "HEOS" multi-room šeima. Tai patobulintas TV-garsas. Tai puikus CD grotuvas. Visi CEOL yra kažkas kitokio pobūdžio. Sužinok, kas tai yra tau.


GALIMYBĖ NAUDOTIS PROGRAMĖLE.

Visa jūsų muzika po ranka. Prisijunkite prie mėgstamiausių muzikos šaltinių naudodami "Wi-Fi" su "HEOS", "AirPlay2" arba "Bluetooth®". Su daugiau nei 100 metų garso meistriškumo legenda, Denon CEOL-N10 užtikrina aukštos kokybės garsą, nesvarbu, kaip jūs klausote.      

2.0 garso kolonėlių komplektas


Type: 2 way loudspeaker with bass reflex port
Drivers: 12 cm cone bass-mid range x 1; 3 cm dome tweeter x1
Frequency response: 50 Hz - 20 kHz
Impedance: 6 ohms

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

Denon CEOL-N10 tinklinis muzikos centras su CD grotuvu ir HEOS multiroom ir lentyninemis kolonėlėmis

  • 699.00 €
  • 639.00 €

Anksčiau peržiūrėtos prekės